TESTS “Ķeltu mezgls”. Ko tas pastāsta par tavu iekšējo spēku?

03-12-2018

uzel

Izvēlies ķeltu mezglu un uzzini, ko tas pastāsta par tavu iekšējo spēku.

Ķeltu mezglus jau tūkstošiem gadu izmanto kā amuletus. To atveidi rotājuši tempļus un apģērbu, bet amuletus ķeltu mezglu formā nēsāja kā kaklarotu. Pārsteidzoši, bet šos mistiskos simbolus var atrast gan Romas, gan Bizantijas arhitektūrā, senu islāma un etiopiešu grāmatu ornamentos. Ķeltu mezglos slēpjas liels spēks!

Koncentrējies un izvēlies vienu no tiem. Ko par tevi pastāsta šis ķeltu mezgls?

1. Dzīves koks
Tevī slēpjas milzīgs potenciāls. Tavas saknes iesniedzas dziļi zemē, tu cieni stabilitāti un stingri stāvi uz savām kājām.

Tev jāiemācās smelt enerģiju no pašas zemes: staigā basām kājām, biežāk esi dabā un redzēsi, ka dzīve kļūst spilgtāka, piesātinātāka un apzinātāka. Sargā muguru un krustus.

2. Iekšējā uguns
Tu izvēlējies mezglu, kas simbolizē uguni un fēniksu. Šis mistiskais putns spēj atdzimt no pelniem, sākot dzīvi no jauna kā no baltas lapas. Tu esi ļoti ambiciozs, pilns enerģijas un kaislības. Tevī deg uguns, bet esi piesardzīgs, šī stihija spēj iznīcināt visu savā ceļā. Izmanto savu ugunīgo dabu radošajā darbā, bet ikdienas dzīvē iemācies savaldību, mērenību un iekšējo tīrību, un liktenis tevi par to atalgos.

3. Lielais drakons
Ar tevi runā zemes gars. Tev ir milzīgs potenciāls, lai kļūtu par vienu veselu ar dabu, atrastu harmoniju ar savu iekšējo un ārējo pasauli. Tu vari nest prieku citiem, mācīt viņus, veicināt viņu attīstību.
Tiklīdz apzināsies savu spēku, varēsi mainīt visu, kas tevi neapmierina. Tu esi neticami jūtīgs un garīgs cilvēks.

4. Pentakls
Tu esi izraudzījies varenu aizsardzības un personiskā spēka simbolu. Tas liecina, ka šajā dzīves posmā tev jāatrod līdzsvars starp garīgo un fizisko spēku. Tev jāatrod ceļš pie sevis paša. Tev ir liels potenciāls, iespējams, pat ekstrasensoras spējas. Tavs simbols līdzīgs piecstaru zvaigznei, bet sirds ir karsta un spoža. Veselības jomā pievērs uzmanību aknu attīrīšanai.

5. Kaķa mezgls
Tev piemīt kaķa grācija un ātrums. Tu esi ļoti elastīgs cilvēks, tomēr tu neciest spiedienu un agresiju. Tev patīk izjust, ka par tevi rūpējas un sargā. Tu ej pa dzīvi viegli un pārliecināti. Jo labāk tu iepazīsti sevi, jo labāk spēj saprast apkārtējo pasauli un citus cilvēkus.

6. Dievišķā saulespuķe
Tava sirds ir atvērta grāmata. Tu izstaro siltumu un labvēlību. Tu rūpējies un atbalsti citus, tu iemanies būt labākais draugs visiem savā apkārtnē. Saglabā šo pozitīvo nostāju un nezaudē ticību labajam.

Rūpējies par savu ķermeni, īpaši par ceļiem. Mācies elpošanas tehnikas, kas palīdzēs atslābināties un saglabāt iekšējo līdzsvaru.

Ja tev iepatikās šie simboli, vari tos nēsāt kā amuletu vai zīmējumu uz ķermeņa. Tādējādi to iedarbība pastiprināsies, saasinot tavas dominējošās īpašības.

Avots: “Flytothesky”

loading...