Testiņš sievietei. Uzzini, cik lieliski tu izskaties patiesībā!

30-09-2017

summer_girls-wallpaper-1366x768

Ja tu par sevi vari apstiprinoši pateikt vismaz pusi no zemāk minētā, tas nozīmē, ka izskaties lieliski.

1. Tu saņem komplimentus par savu ārējo izskatu ne retāk kā reizi nedēļā
Daudzas sievietes domā, ka apkārtējie nepievērš uzmanību viņu ārējam izskatam. Patiesībā kolēģi un tuvi cilvēki pamana visas detaļas un var noklusēt, ja tu izskaties ne pārāk labi, negribot tevi aizvainot, taču tad, ja tavs izskats ir apburošs, viņi to noteikti pateiks.

2. Tavas draudzenes interesējas, kur tu pērc apģērbu
Bet – ja viņas nopērk tieši tādu pašu apģērbu kā tu, tā ir 100% veiksmes pazīme!

3. Tavi draugi un tuvinieki lūdz tevi kopā apmeklēt veikalus, lai iepirktos
Uzaicinājums doties šopingā ir ne tikai uzticības, bet arī milzīgas cieņas rādītājs.

4. Pat dienās, kad pārņēmusi pilnīga apātija, tev tik un tā izdodas radīt savu tēlu
Ja šķiet, ka galīgi nav ko vilkt mugurā, bet tev tomēr izdodas apģērbties tā, ka esi apmierināta, tevi var apsveikt.

5. Apģērba iegādei tu tērē ne pārāk daudz naudas
Tu vienmēr spēj izveidot satriecošu, atmiņā paliekošu tēlu no dažādiem elementiem, uzvelkot vienu apģērba gabalu no patiesi laba zīmola un vairākus citus no garderobes bāzes. Lieliska prasme!

6. Tev patīk, kā esi apģērbusies, kad skaties savas vecās fotogrāfijas
Pirms vairākiem mēnešiem, pirms vairākiem gadiem, pat bērnībā!
Pieaugusi sieviete kļūst par stingrāko kritiķi pati sev – neviens no apkārtējiem nav spējīgs uz ko tādu. Bet – ja tev izdevies uzvarēt iekšējo kritiķi un tu sev patīc sen vai ne tik sen uzņemtās fotogrāfijās, tā ir pilnīga tavas gaumes uzvara!

7. Tev nav sajūtas, ka esi apģērbusies neatbilstoši sezonai, laikapstākļiem vai vienkārši dīvaini
Tu proti uzminēt gaidāmās ballītes atmosfēru, seko laika prognozēm un katru rītu pirms apģērbšanās paskaties, kāds ārā ir laiks, lai uzvilktu tieši to, kas vajadzīgs attiecīgajā dienā.

8. Tu spēj izsmeļoši aprakstīt savu stilu pat nedaudzos vārdos
Daudz nedomājot, tu to paveiksi. Par ko tas liecina? Par to, ka tu labi pārzini savas individuālās īpatnības, jo pati tās veido.

9. Tu diezgan bieži tiecies ar savu šuvēju
Tas liecina par tavu ieradumu pielāgot apģērbu figūrai – viens no lietderīgākajiem paradumiem, kad runa ir par apģērbiem, kas šūti pēc standarta mēriem. Nereti pielāgošana figūrai spēj pārvērst apģērbu tā, ka sieviete izskatās satriecoši.

10. Cilvēki meklē iedvesmu tavā “Instagram” profilā
Tam apliecinājums ir vienkāršs – daudzi tavi draugi un paziņas, kā arī nepazīstami lietotāji, kas interesējas par modi, ir atzinuši, ka viņiem patīk tavs tēls, nospiežot emociju zīmi “patīk”.

Avots: “misstits.ru”

loading...

1 Comment

  1. Raimonds 23.11.2016 at 21:21 - Atbildēt

    Ziema lēnām atgriežas. Sezonai atbilstošs apģērbs sev un ģimenei, riepas un aukstumam piemērots akumulators mašīnai. Apkures rēķini. Glāze sildoša aromātiska konjaka vakarā, kad mierīgi apsēdies un atskaties uz aizejošajā dienā padarīto un plāno ziemas vidū uz nedēļu izrauties no ikdienas, lai dotos ceļojumā uz vietu, kur termometrs rāda +25. Skaista vīzija, piekrīti? Kas trūkst, lai tai ļautos? Ko tu darītu, ja vinnētu 200 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Brīdī, kad sērfo uz veiksmes viļņa, neatslābsti, turpini kustēties uz priekšu. Nāc, reģistrējies no manas saites: https://goo.gl/ytXa5A , saņem vienu biļeti par brīvu un piepildi savas dziļākās vēlmes jau šogad!