TESTS. Kas jāmaina, lai dzīvotu laimīgi?

06-07-2020

Mēs bieži sūdzamies par to, ka dzīvē viss ir nepareizs, neapzinoties, ka, iespējams, mēs paši piesaistām neveiksmi ikdienas dzīvei. Katram no mums ir paradumi un pat kaislības, kas izsūc visu mūsu pozitīvo enerģiju. Droši vien tā ir vistīrākā patiesība.

Mēs esam mūsu rīcības atspulgs. Kad mēs izplatām labo, saņemam to pašu pretī. Mūsu projekti sāk darboties, sapņi piepildās un laime pārņem visu mūsu būtību.No otras puses, mūsu negatīvās darbības nenovēršami noved pie sekām, kas rada kaitējumu un nelaimi citiem un mums pašiem.

Tāpēc ir svarīgi zināt, no kādiem uzskatiem mums jāatsakās, lai būtu pilnvērtīga dzīve, un šis tests var palīdzēt.

Jūsu uzdevums ir tikai izvēlēties vienu no sešām rokām attēlā, lai noskaidrotu, ka dzīvē jāmaina, lai būtu laimīgs!

Pirmais attēls

Jūs esat ļoti noslēgts cilvēks, tāpēc jums nav tik daudz draugu. Iespējams, ka tas saistīts ar traumējošām situācijām pagātnē.

Bet tagad ir pienācis laiks mainīties un ļaut citiem uzzināt, kas jūs esat, – tas nav tik “baisi”, kā jūs domājat.
Svarīgi atcerēties, ka ne visi cilvēki ir vienādi, tāpēc vairums cilvēku var būt labi un laipni. Atklājiet sevi pasaulei.

Otrais attēls

Jūs esat ļoti laipns un godīgs cilvēks, kurš dara visu iespējamo, lai palīdzētu trūcīgajiem, un tas ir labi. Taču būt pārāk laipnam pret visiem ne vienmēr ir labi.

Pievērsiet uzmanību apkārtējiem un vairāk pievērsieties tiem, kas rīkojas labestīgi. Daudzi cilvēki var izmantot jūs, lai sasniegtu savus mērķus.

Centieties gūt skaidru priekšstatu par cilvēkiem, lai nākotnē izvairītos no vilšanās.

Trešais attēls

Trešās rokas izvēle norāda uz to, ka egoisms ir izteikta jūsu personības iezīme. Jūs domājat, ka jūsu intereses vienmēr ir vissvarīgākās un jūsu uzskati par dzīvi – pareizākie.

Jums nepatīk pielāgoties kādam cilvēkam vai situācijai, jo jūs gaidāt, ka citi to darīs jūsu labā. Jūs esat tik koncentrējies uz saviem mērķiem, ka varat izdarīt visu, kas nepieciešams to sasniegšanai.

Tomēr centieties būt altruistiskāks, mazāk egoistisks un gudrāks, citādi jūs varat piedzīvot arī vilšanos un ciest neveiksmi brīžos, kad vajadzīgs apkārtējo nesavtīgs atbalsts.

Ceturtais attēls

Jums jāpiešķir laiks sev, jo jūs pat neatceraties, kad pēdējo reizi nopirkāt sev dāvanu vai paņēmāt brīvdienu, lai izbaudītu visu, kas patīk un rada prieku.

Jūs tik ļoti uztraucaties par ģimenes problēmām, draugiem, ka bieži aizmirstat par sevi parūpēties, un tas var radīt milzīgu psiholoģisku kaitējumu.

Pacentieties mīlēt un parūpēties par sevi.

Piektais attēls

Jūsu neuzmanība traucē sasniegt mērķus. Neatlieciet uz rītdienu to, ko varat izdarīt šodien.

Izdariet līdz galam darbu, īstenojiet idejas un projektus, jo nepabeigtas lietas var negatīvi ietekmēt jūsu reputāciju profesionālajā un personiskajā dzīvē.

Jūs nevarat sasniegt savus mērķus, jo jūs vienmēr atliekat visu uz vēlāku laiku.

Sestais attēls

Pagātnē palicis kāds sāpīgs pārdzīvojums, tāpēc jūs baidāties virzīties uz priekšu. Pārtrauciet bremzēt sevi no iekšienes un ļaujiet liktenim spēlēt savu lomu jūsu dzīvē.

Ļaujiet sev vēlreiz atvērties mīlestībai, citādi jūs zaudēsiet brīnumus. Mīlestība ir viena no lielākajām cilvēces jūtām, un dzīve bez tās var novest pie dzīvības bez tās laimes, ko Dievs jums ir sagatavojis.

Avots: “Esotericblog”LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Izvēlies vilku un pārliecinies, kad tev nepieciešams pabūt vienatnē!

TESTS. Izvēlies, tavuprāt, skaidrāko attēlu un uzzini savas prioritātes

TESTS. Savelc roku dūrē un uzzini vairāk par savu raksturu!

TESTS. Izvēlies dabas attēlu un uzzini, kāds ir tavs iedzimtais talants!

loading...