TESTS. Kādu vēstījumu tev atnesis eņģelītis?

24-11-2020

tests_vestules


Brīnumi dzīvē notiek, un tie reizēm parādās tādās mazās burvju aploksnītēs. Mazliet brīnumu dzīvē ir vienkārši nepieciešams! Nav svarīgi, cik mums gadu, sirds vienalga tiem tic.

Izgaisināt sliktu noskaņojumu pelēcīgā dienā palīdzēs vēstule. Atver kādu no aploksnītēm un izlasi uzmundrinošu vēstījumu!

1. Aploksne ar rozi. Šo vēstuli saņem radošas un romantiskas būtnes. Tā vēsta, ka dzīvē drīz ienāks jaunas, spilgtas krāsas. Augstākie spēki iesaka būt uzmanīgam. Kaut kur pavisam tuvu ir iespēja piedzīvot lielu veiksmi. Nepalaid to garām – tā krasi izmainīs tavu dzīvi.

2. Aploksne ar sirsniņu. Tavā dzīvē tuvākajā laikā ienāks romantika un kaisle. Mīlestība ies tev burtiski pa pēdām. Jūtas sitīs augstu vilni, tu lidināsies kā taurenītis. Tā var būt jauna iepazīšanās vai skaists, mīļotā cilvēka sagādāts pārsteigums. Tuvāk uzzināsi četru nedēļu laikā.

3. Aploksne ar zaļu lenti. Tavā dzīvē viss ir lielākā vai mazākā līdzsvarā, bet atslābināties nevajadzētu. Drīzumā tevi gaida patīkami notikumi, kas sniegs pozitīvu lādiņu uz ilgu laiku. Tavā dzīvē sāksies baltā josla. Droši uz priekšu!

4. Senatnīga aploksne. Tā ir gudrības vēstule. Tu spēsi atrisināt visas problēmas un pabeigt darbus. Pēc nedēļām divām parādīsies lieliska iespēja atpūsties. Tu arī tiksi atalgots par darbiem un pūlēm. Baudi atpūtu, esi to pelnījis!5. Sarkanā aploksnīte. Monētiņa uz aploksnes sola finansiālu izdevīgumu. Tev sāksies naudas ziņā veiksmīgs un labvēlīgs laiks. Tev izdosies noslēgt ienesīgus līgumus, veikt izdevīgus pirkumus un attīstīt biznesu. Galvenais – ienākumi jātērē ar prātu, tad tie trīskāršosies.

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Kas tu esi – sieva, mūza vai mīļākā? + Vēl pieci testi!

TESTS “Lieliskā saimniece”. Izvēlies gultasveļas komplektu un uzzini, kāda saimniece esi!

Psiholoģisks tests: izvēlies putnu un uzzini, kāda tev ir attieksme pret dzīvi!

loading...