TESTS. Kāds tev būs šis rudens – ieskaties attēlā un uzzini!

15-09-2019

Uzmanīgi aplūko attēlus, aizver acis, dziļi ievelc elpu un paskaties vēlreiz.

Kurš attēls piesaista visvairāk?

Pirmais attēls
Ja iepatikās šis attēls, rudenī tevi gaida kāds priecīgs notikums. Iespējams, sastapsi mīlestību vai uzzināsi par ģimenes pieaugumu.

Rudens būs laimīgs un piesātināts, būs daudz enerģijas un spēka. Varēsi nodarboties ar to, ko atliec jau daudzus gadus – piemirstu vaļasprieku vai aizraušanos, par kuru sapņoji. Šis rudens paliks gaišā atmiņā! Ne pilītes sanīkuma un skumju, tikai pacilāts noskaņojums!

Otrais attēls
Ja sirdī iekrita šis attēls, gaidāms patīkams ceļojums. Tas būs interesants, uzzināsi daudz jauna. Neaizmirsti paņemt līdzi fotoaparātu, būs daudz lielisku iespaidu. Tāpat sakārtosi attiecības ar kādu cilvēku, ar kuru ceļi kaut kā pašķīrušies.

Aizmirsīsies strīdi un vecie aizvainojumu. Vari sākt dzīvi “no jauna”, atvērties jaunām emocijām un izjūtām. Pat ja nebūs spēka atbrīvoties no daļas problēmu, nepieciešams atpūsties un “pārlādēties”.

Trešais attēls
Šis rudens būs viens no labākajiem tavā dzīvē. Gaida attīstība kādā jomā, kurai iepriekš nebija laika (tā var būt privātā dzīve, karjera vai kas cits). Spēsi parādīt, uz ko esi spējīgs. Cilvēki, kas tevi nenovērtēja, sapratīs, ka stipri kļūdījušies.

Šoruden būsi virsotnē, par tevi sajūsmināsies. Jutīsies patiesi lepns par sevi un saviem sasniegumiem. Rudens beigās parādīsies kāds cilvēks no pagātnes, kurš mēģinās kaitēt, bet nepārdzīvo – viņam nekas neizdosies. Tev tas būs mazs, nepatīkams starpgadījums , bet viņam – mācība visai dzīvei. Vari gaidīt arī panākumus karjeras jomā.

Ceturtais attēls
Ja iepatikās šis attēls, šajā rudenī, iespējams, mainīsi skatījumu uz dzīvi. Mainīsies paziņu loks, pamatā pēc tavas iniciatīvas. Tu esi noguris no melīgiem un divkosīgiem cilvēkiem. Un tas būs pareizs lēmums, jo viņi jau sen cenšas tev aizlikt priekšā kāju.

Tāpat tevi gaida kāda nodevība, pēc kuras nevis nolaidīsi rokas, bet gūsi spēkus lidot vēl augstāk Iespējams, blakus ir cilvēks, kuru parasti neievēro, bet tieši viņš palīdzēs tikt galā ar sarežģīto situāciju. Viņš pastieps palīdzīgu roku un parādīs, kā paskatīties uz visu citādi.

Nenoslēdzies no pasaules, ļauj notikumiem iet savu gaitu.

Piektais attēls
Ja izvēlējies šo attēlu, rudens nesīs klusumu un mieru. Tu jūties noguris un iztukšots, vēlies sākt jaunu dzīvi. Šis rudens tādu iespēju dāvās.

Tevi gaida laimīgs gadījums, kas ļaus daudz ko saprast. Dzīve atkal iemācīs smaidīt un priecāties par katru jaunu dienu.

Piepildīsies kāds sens sapnis. Pieaugs arī ienākumi, ļaujot sākt iekrāt kādam ilgotam pirkumam. Iepazīsies ar cilvēku, kurš iemācīs vienkāršāk izturēties pret dzīvi un problēmām. Uzmanīgi atceries savus paziņas, starp tiem ir sieviete, kura zog enerģiju un spēkus.

Ja iespējams, sazinies ar viņu pēc iespējas retāk, jo viņa pārtiek no tavas enerģijas.

Sestais attēls
Attēls liecina, ka šajā rudenī, iespējams, būs daudz asaru un konfliktu. Tu neesi gatavs samierināties ar pašreizējo situāciju, tāpēc steidzini notikumus un paaugstini latiņu. Rudens nesīs sarūgtinājumus un aizvainojumus. Centies nomierināties un pieņemt neizbēgamo.

Ja izdosies kaut nedaudz “atlaist situāciju”, drīz vien iestāsies miers. Galvenokārt pārdzīvojumi būs saistīti ar tavu saspringumu un stresu. Vislabākā izeja – atvaļinājums vai darbības jomas maiņa. Tev pietrūkst pozitīvu emociju un laba noskaņojuma.

Avots: “Esotericblog”

loading...