TESTS. Kā tu turi krūzīti, atklāj kādu spilgtu rakstura iezīmi!

26-03-2021

Tas, kā cilvēks tur krūzīti, var pastāstīt kaut ko jaunu par viņa raksturu, jo īpaši – galvenās personības iezīmes jeb personības tipu.

Pirmā krūzīte

Tu bez šaubām esi par sevi pārliecināts cilvēks, kas apveltīts ar lielu iekšējo spēku. Tu zini dzīves likumus, un tu zini mēru visās lietās. Panākumu gūšanai tevi bieži motivē tava galvenā rakstura īpatnība – tu esi ambiciozs cilvēks.

Otrā krūzīte

Tu, šķiet, koncentrējies uz sevi, savu garīgo un fizisko komfortu. Tu spēj par sevi parūpēties. Pirmajā vietā tev ir savas lietas un attiecības. Tev ne īpaši vajadzīgi citi cilvēki. Tava īpatnība – pašpietiekamība.

Trešā krūzīte

Tu esi aktīvs cilvēks, pēc rakstura līderis. Tev rūp savas tēls un sabiedriskais statuss. Tev nepatīk strīdi un bezatbildība. Tava īpatnība – neatlaidība.

Ceturtā krūzīte

Tu esi radīts, lai dotu, nevis ņemtu. Tu bieži ziedo savu laiku un intereses cilvēkiem, kam nepieciešama tava uzmanība. Iespējams, tu esi empāts. Ārējais diskomforts ietekmē tavu iekšējo stāvokli. Tava īpatnība – atsaucīgums.

Piektā krūzīte

Šķiet, tu esi ļoti praktisks cilvēks. Tu nelabprāt šķiries no tā, kas tev pieder. Tev svarīgs komforts privātajā telpā. Tava īpatnība – saudzīgums.

Sestā krūzīte

Tu gandrīz vienmēr esi gatavs spert soli atpakaļ. Tev nepatīk līgumi, kontrakti, noteikumi. Tev nepatīk dot solījumus, izņemties ilgtermiņa lietas un attiecības. Tiklīdz parādās kaut kas nepatīkams, tu pārtrauc jebkuru procesu. Tava īpatnība – paštaisnums.

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Kam tu netici zemapziņas līmenī? + Vēl desmit attiecību testi

TESTS: Uzzini, vai drīzumā gaidīt veiksmi un panākumus! + Vēl trīs tabulas

Tests “Sešas durvis”. Izvēlies durvis un uzzini spilgtu sava rakstura iezīmi!

loading...