TESTS. Kā frizūra atklāj neticamas lietas par sievietes seksualitāti

05-01-2018

frizura

Izrādās, tikai paskatoties vien uz sievietes matu sākārtojumu, var daudz pateikt par viņas seksualitāti!

1. Tu esi neiedomājami pievlcīga, emcionāla, tev ir lieliska dvēlsele un ķermenis. Kas attiecas uz tavām seksuālajām attiecībām, to tavā dzīvē bijušas daudzas un krāšņas, un tev vienmēr apkārt ir daudz pielūdzēju, no kā izvēlēties.

2. Tu esi ļoti uzņēmīga. Tu esi gādīga mīļākā, kas ar siltumu izturas pret intīmo dzīvi. Esi piesardzīga. Cilvēki var nodomāt, ka tevi iekarot ir ļoti vienkārši!

3. Tu bieži iemīlies, esi uzticama un tev patīk izpētīt visu jauno. Tu esi lieliska mīļākā, un zini, kā uzkurināt kaislības gultā. Patiesībā tu pat izraisi atkarību – tik labi ir būt ar tevi kopā!

4. Tu esi ārkārtīgi dziļš, jūtīgs un domājošs cilvēks, un tev izdodas ienest šīs īpašības arī guļamistabā. Ar tevi būt kopā ir unikāla un spēcīgi saviļņojoša pieredze. Vīriešiem patīk tevi mīlēt! Tevī apvienojas dvēsele un ķermenis tā, kā ne daudzām izdodas sasniegt.

5. Tu pēc dabas esi ļoti aktīva un tas neašaubāmi ietekmē arī seksuālās attiecības. Tu esi ļoti neparedzama, tev patīk izmēģnāt jaunas lietas un gūt jaunas izjūtas gultā. Partneris nekad nezina, ko no tevis sagaidīt, bet tu vienmēr sagādā viņam veselu emociju vētru!

6. Tu esi prasmīga mīļākā un vari likt sajut prātā vīriešiem, kuri tevi iekārto. Tevī ir viegli iemīlēties, un, iespējams, daudzi tevi slepeni iekāro. Kas attiecas uz gultu, tu vienkārši esi apdāvināta mīlētāja.

loading...

1 Comment

  1. Reinis 05.01.2018 at 13:53 - Atbildēt

    Un kāpēc nav neviena tāda, kura ir kā beigta zivs gultā? Vajag tādas arī, lai uzreiz var atpazīt! Apnicis, ka vienīgie, ko vari drātēt ir zirgaģīmji ļumīgiem vidukļiem un resnām ciskām bez mazākās iespējas izvēlēties sev krāšņu sievieti? Vai gribi, lai jau ap krievu Ziemassvētkiem tādas elīnas un agnijas ne tikai ar prieku un patikšanu tev dotu visos caurumos, bet arī stāvētu uz ceļiem priekšā rindā ar pavētu muti, lai tu viņas aplaimo ar vismaz vienu šļācienu? Aizpildi savu Laimīgo Jaungada izlozes biļeti šeit https://goo.gl/ePg8yj un ieej Jaunajā gadā ar kapitālu, kurš lielāks kā nelaiķim Maliginam!