TESTS. Izvēlies ziedus un uzzini, kāda ir tava mīlestības valoda

19-01-2019

ziedu_tests


Katram no mums mīlestības valoda var būt atšķirīga. Izvēlies ziedus, kas iepatikās tieši tev, un uzzini, kāda ir tava mīlestības valoda.

Mēs bieži kļūdāmies, pieņemot, ka visi mīl vienādi. Patiesībā ir tik daudz veidu, kā mīlēt un izrādīt mīlestību!

1. Vārdi
Ja izvēlējies pirmo variantu, tas ir tāpēc, ka tava mīlestības valoda ir vārdi. Tev ir ļoti viegli pateikt cilvēkiem, cik stipri tu viņus mīli, lai viņi vienmēr justu, cik svarīgi viņi tev ir.

Tu, iespējams, esi viens no cilvēkiem, kuri katru rītu nosūta savam mīļotajam cilvēkam SMS, lai novēlētu labu dienu.

Starp citu, tu esi diezgan romantisks cilvēks, un tavu sirdi var iekarot gara mīlestības vēstule vai dzejolis.

2. Kaislība
Tev mīlestība un kaislība ir sinonīmi. Tu mīli tos, kuri liek tev vibrēt, un fizisks kontakts ir labākais veids, kā parādīt savu pieķeršanos – tieši tas ir tavas mīlestības valodas pamatā.

Tu esi ļoti ugunīgs cilvēks tuvībā, un ne tikai. Tu modini mīļoto cilvēku ar kaislīgu skūpstu. Tev patīk apskāvieni un skūpsti, tev nav iespējama mīlestība bez pieskārieniem.

3. Laiks
Ja izvēlējies trešo variantu, tas ir tāpēc, ka tava mīlestības valoda ir laiks. Tev mīlošs cilvēks, ir tas, kurš pavada ar tevi kopā laiku.

Attiecības no attāluma tev būtu īstas mocības: tu tās varētu pieņemt, bet ar lielām sirdssāpēm. Tev nav nekā labāka, kā pavadīt laiku kopā ar mīļoto cilvēku, darīt kaut ko kopā: skatīties seriālus, sapņot vai iet pārgājienos.

Kad esi iemīlējies, vari pavadīt ar šo cilvēku kopā kaut 24 stundas!

4. Aplidošana
Mīlēt tev nozīmē atdot sevi citam cilvēkam. Tava mīlestības valoda ir aplidošana: kad esi iemīlējies, tu dažādi izrādi savu uzmanību.

Kad iemīlies, tu atdod sevi par 100 procentiem. Tas ir kaut kas ļoti skaists, tāpēc tev ir iespēja pārvērst attiecības par laimes un harmonijas paradīzi!

Avots: “Esotericblog”

loading...