TESTS. Izvēlies Valentīna dienas sirsniņu un uzzini, ko tev sagatavojis liktenis!

14-02-2018

sirsninas

Tev atsūtīta Valentīna dienas pastkarte ar pareģojumu. Ko tev gatavo liktenis?

Mīlestība ir brīnišķīgas un maigas jūtas, kas cilvēkam liek parādīt pašas labākās īpašības. Laimīgs tas, kurš iepazinis patiesas mīlestības spēku!

Šīs jūtas apdzied dzejnieki, rakstnieki un komponisti. Bet īstas mīlestības izrādīšanai īpašs iemesls nav vajadzīgs, tomēr katru gadu 14. februārī daudzās valstīs svin mīlestības svētkus.

Lai gan pie mums šie svētki atnākuši salīdzinoši nesen, daudziem tie jau iepatikušies. Nav taču nekā jaukāka kā sirsnīgas un gaišas tradīcijas!

Šajā dienā gaisā virmo īpaši romantisks noskaņojums, smaržo ziedi un šokolāde. Arī mums ir patīkams pārsteigums lasītājiem – tas ir Valentīna dienas apsveikums ar pareģojumu. Paskaties uz sirsniņām un izvēlies to, kas visvairāk iepatikās!

1. Sirsniņa ar rozēm
Pienācis laiks iekarot jaunas virsotnes. Tev tam ir pietiekami daudz spēka. Šī sirsniņa tev pareģo uzplaukumu. Līdz ar pavasara atnākšanu tavas problēmas izkusīs kā pērnais sniegs. Tev atvērsies jaunas perspektīvas.

2. Rubīnkrāsas sirsniņa
Viss sāk nokārtoties. Jā, tavi plāni neīstenojas gluži tā, kā biji cerējis, tomēr tuvākajā nākotnē sapratīsi, ka viss notiek uz labu. Drīz mīlestība atkal sildīs tavu sirdi.

3. Rožu sirsniņa ar zeltainu lenti
Šī sirsniņa tev pareģo jaunus, spilgtus iespaidus un priecīgas emocijas. Tu burtiski starosi! Un kāpēc gan ne, ja notiks tik daudz patīkamu lietu. Esi gatavs tās sagaidīt!4. Sirsniņa ar vijumiem
Tavu dzīvi nevar nosaukt par vienkāršu. Bet drīzumā viss mainīsies. Dzīve tevi aizraus patīkamu notikumu virpulī. Tev pat nebūs laika atelpai! Tomēr jutīsies patiesi laimīgs!

5. Pūkainā sirsniņa
Ja esi izvēlējies šo sirsniņu, tātad nākotne tev sagatavojusi patīkamu pārsteigumu. Drīzumā saņemsi lieliskus jaunumus – tu tiksi atalgots par savu labsirdīgumu.

loading...