TESTS. Izvēlies Taro kārti un uzzini prognozi tuvākajām dienām!

27-02-2020

kartis


Vēlies uzzināt, ko tev gatavo liktenis? Jau kopš senatnes cilvēki uzticējušies noslēpumainajām Taro kārtīm – starp citu, neviens tā arī precīzi nevar pateikt, kā tās radušās.

Kāds apgalvo, ka tās varējušas atnākt pie mums no 11. gadsimta. Bet ticamāka ir hipotēze par to, ka Taro radītas 15. gadsimtā Itālijā, pārveidojot parasto 21 kārts kavu līdz 78 kārtīm.

Tieši tāpat neviens arī nevar precīzi izskaidrot, kā Taro darbojas. Vieni eksperti apgalvo: jaucot kārtis, zīlētājs saņem savdabīgu klienta situācijas “psiholoģisko portretu”. Pēc tam, liekot kārtis, viņš iezīmē daudzus ceļus, kā klients var atrisināt savu problēmu.

Kad cilvēks ierauga daudzus veidus ceļus savas problēmas atrisināšanai, viņš izvēlas to, kas vislabāk atbilst konkrētajiem apstākļiem.

Ja šī teorija ir pareiza, tad nākotne nav kaut kas “akmenī iecirsts”, bet cilvēki ir sava likteņa saimnieki.

Šodien piedāvājam pazīlēt ar Taro kārtīm tuvākajām dienām. Izvēlies iepatikušos kārti un lasi pareģojumu!

Pirmā kārts
Atslābinies! Tev ir raksturīgi sabiezināt krāsas. Jebkuru problēmiņu tu pārvērt par veselu notikumu. Apstājies. Atceries, ka rīts gudrāks par vakaru. Neļauj emocijām sarežģīt sev dzīvi. Iemācies tikt galā ar nepatikšanām. Ja tavā dzīvē noticis kaut kas tāds, kas, tavuprāt, ir slikts, pamēģini vispirms no tā norobežoties. Redzēsi, ka pēc laika tavas “traģēdijas” mērogs kļūs daudzkārt mazāks.

Otrā kārts
Pēdējā laikā esi smagi strādājis, pienācis laiks samazināt tempu. Šķiet, darbos esi aizmirsis pats par sevi. Laiks labot šo trūkumu! Izkārto sev atpūtu, satiecies ar draugiem un paziņām. Atslābinies, esi neatkarīgs un gatavs piedzīvojumiem. Atpūties, sarunājies, baudi dzīvi. Biroja lietas pagaidīs un nekur nepazudīs.

Trešā kārts
Esi gatavs – tevi gaida! Atvērsies jauna lappuse dzīvē. Tev parādīsies daudz enerģijas, kuru varēsi ievirzīt pareizā gultnē. Šis ir jaunu atklājumu, iepazīšanās un patīkamu brīžu laiks. Tu jūties lieliski, un cilvēki tiecas pie tevis. Bet neuztraucies, jo tavas enerģijas pietiks visiem!

loading...