TESTS. Izvēlies spoguli un uzzini, kāds kompliments tev šobrīd visvairāk vajadzīgs!

25-08-2020

spoguli

Ikvienam patīk saņemt jaukus komplimentus. Tomēr tas, kāds kompliments tev ir nepieciešamākais šobrīd, var daudz pateikt par tavu personību. Izvēlies spogulīti, kurā vēlētos ielūkoties, un uzzini, kādu komplimentu tu visvairāk esi pelnījusi.

1.Tu esi neiedomājami seksīga!
Tev gribas pastāvīgi pārliecināties par to, ka esi pievilcīga pretējā dzimuma acīs. Tev vajadzīgi komplimenti, kas paaugstina pašvērtējumu un glaimo sievišķīgajai patmīlai. Bet vai tiešām sirds dziļumos tu šaubies par savu pievilcīgumu un seksīgumu?

2. Tev piemīt bērna tiešums!
Tev neiet pie sirds apkārt notiekošais, tāpēc tu labprāt reizēm paslēpies bērnībā. Kādu tava bērnišķīgā puse atgrūž, kādu citu – piesaista. Tev nepieciešams atbalsts, kāds tuvs cilvēks, blakus kuram vienmēr varēsi justies droši.

3. Tavs rotaļīgais skatiens jebkuram liks zaudēt prātu!
Tu sapņo iekarot vīriešus ar vienu vienīgu skatienu, kļūt par viņu sirds un prāta pavēlniece. Nedaudz noslēpumainības, mistisku skumju un vīriešu ieinteresētie skatieni ļaus tev nonākt vispārējās uzmanības centrā. Tomēr liktenīgās skaistules dzīve nemaz nav tik vienkārša, kā varētu likties. Varbūt tev vienkārši pietrūkst draudzīgas saskarsmes?5. Tu esi pati apburošākā būtne, kādu man nācies sastapt!
Tu esi ļoti jautra un sabiedriska būtne! Tu nešaubies par savu prasmi noskaņot cilvēkus labvēlīgi. Izrādī vairāk patiesas intereses par viņiem un pamanīsi, ka šo komplimentu tev teiks arvien biežāk un biežāk!

6. Kā tev izdodas vienmēr tik lieliski izskatīties?
Tu esi pietiekami pārliecināta par sevi un savu pievilcību, tomēr tevi ir viegli ievainot. Tu pārdzīvo, ja kāda cita šķiet pārāka par tevi. Iemācies sevi mīlēt neatkarīgi no tā, kā izskaties, un pamanīsi, ka tavs dzīvesprieks un atvērtība padarīs tevi vēl pievilcīgāku apkārtējo acīs.

Šis tests, protams, domāts izklaidei, bet arī ļauj aizdomāties par to, kā tev dzīvē pietrūkst. Tāpēc ceram, ka tā rezultāti ļaus nākotnē uzklausīt vēl vairāk labu vārdu no apkārtējiem.

loading...

1 Comment

  1. Vincis 13.10.2017 at 12:32 - Atbildēt

    Un kur tad ceturtais spogulis. Tam vajadzētu būt pēc trešā.