TESTS. Izvēlies spalviņu un uzzini, ko vēlies zemapziņā!

21-05-2021

Jūsu zemapziņā ir daudz informācijas, par kurām mēs pat nezinām. Piedāvājam pārbaudīt jūsu zemapziņu un jūsu intuīciju.

Šajā testā ir jāizvēlas tikai viena spalviņa. Izvēlieties ātri, nedomājot, tad rezultāts var būt precīzāks.

Jūsu izvēle pastāstīs par to, kas jūs esat un ko vēlaties. Jūsu izvēle var parādīt, ko jūs patiešām vēlaties.

1. Daudzveidība

Jūs vēlaties vairāk daudzveidības dzīvē.

Ja esat izvēlējies šo spalvu, jūs esat iesprūdis rutīnā. Jūs to darāt atkal un atkal, un jūs jūtat, ka jums ir izmisīgi vajadzīgs kaut kas jauns.

Jūsu izvēle norāda, ka jūs meklējat dažādību savās domās un lietās. Šī spalva jūs piesaistīja ar krāsu dažādību, kas patiesībā atspoguļo jūsu iekšējās vēlmes. Tā var būt jūsu personiskā dzīve vai darbs, bet jūs esat nobriedis atjaunot savas
jūtas.

2. Uzmanība

Jūs gribat vairāk koncentrēties uz dzīvi.

Ja esat izvēlējies šo spalvu, jūs bieži novēršaties, un jums ir grūti veikt darbu no sākuma līdz beigām. Jūs varat sākt vairākas lietas vienlaicīgi, bet atstāt tās pusceļā. Jūsu smadzenes grib iegūt visādas lietas, un jums bieži kaut kā
pietrūkst.

Jūsu izvēle norāda uz to, ka vēlaties koncentrēt uzmanību, lai līdz galam izpildītu izvirzītos uzdevumus un gūtu gandarījumu par paveikto. Tas, ko jūs izvēlējāties, ir vairāku krāsu koncentrācija augšējā daļā, un tieši šī detaļa piesaistīja jūsu uzmanību. Jūs gribat kļūt labāks.

3. Siltums

Jūs vēlaties vairāk siltuma.

Ja esat izvēlējies šo spalvu, jūs esat maigs, gādīgs un draudzīgs cilvēks. Bet jūs dodat vairāk, nekā saņemat. Jūs zināt, ka esat pelnījis vairāk mīlestības, bet bieži vien izrādās, ka jūs un jūsu laipnību un mīlestību vienkārši izmanto.

Jūsu izvēle norāda, ka jūs vēlaties vairāk siltuma un mīlestības. Zilā spalva atspoguļo siltumu, un tieši tāpēc tas piesaistīja jūsu uzmanību. Jums nav jāuztraucas, jo jūs pēc dabas esat ļoti maigs cilvēks, un pat tad, ja nesaņemat pietiekami daudz mīlestības, jūs tik un tā iegūsiet pasauli, daloties savā siltumā.

4. Krāsu dažādība

Jūs vēlaties vairāk krāsu savā dzīvē.

Ja esat izvēlējies šo spalvu, jūs neesat pārāk emocionāls cilvēks, un bieži vien jūsu dzīvē ir pelēkas dienas. Jūs jūtaties nedaudz noguris no negativitātes.

Jūsu izvēle atspoguļo iekšējo vēlmi pievienot spilgtas krāsas jūsu dzīvē. Jūs vēlaties vairāk pozitīvu lietu un mazāk klusuma. Jūs piesaistīja spilgta spalviņa, jo jūs gribat, lai jūsu dzīvē valda tāds pats košums. Jūs vairs nevēlaties, lai jūs ieskauj kāda cita enerģija.

5. Spēks

Jūs gribat vairāk spēka.

Ja esat izvēlējies šo spalvu, tas norāda uz jūsu vēlmi atrast spēkus, lai īstenotu savus sapņus. Jums ir daudz ideju (vai viena liela ideja), un jūs esat iestrēguši situācijā, kad jums vienkārši trūkst drosmes pārvarēt visus dzīves šķēršļus, kas ir ceļā uz panākumiem.

Jūsu izvēle norāda uz to, ka jūs meklējat iekšēju spēku, kaut kādu grūdienu no iekšienes, kas palīdzēs jums īstenot savas ambīcijas. Tumšās, vienkrāsainās spalvas simbolizē spēku, un tieši tāpēc tā piesaistīja jūsu uzmanību. Jūs esat gandrīz uz robežas, un viss, kas jums vajadzīgs, ir neliels grūdiens, lai lidotu augšup.

6. Vienkāršība

Jūs vēlaties vairāk vienkāršības dzīvē.

Ja esat izvēlējies šo spalvu, jūs jūtaties iestrēguši savā dzīvē. Pārāk daudz notiek ap jums, un jūs jūtat, ka pastāvīgas pārmaiņas jūs žņaudz. Jūs izmisīgi meklējat vienkāršību.

Jūsu izvēle norāda uz to, ka jūs bieži sastopamies ar bezjēdzību, manipulācijām, meliem, krāpšanu un nodevību. Viss, kas jums vajadzīgs, ir mierīga un vienkārša dzīve. Jūsu izvēle ir vienkārša, bet eleganta spalva, un tā atspoguļo to pašu vēlmi.7. Stabilitāte

Jūs vēlaties vairāk stabilitātes.

Ja esat izvēlējies šo spalvu, jūs esat noguris no kņadas. Jūs pārāk daudz strādājāt, lai būtu tur, kur esat. Neatkarīgi no tā, cik daudz spēka jūs ieguldāt darbā, jūs vienkārši nejūtaties laimīgs.

Jūsu izvēle atspoguļo jūsu vēlmi atrast stabilu attīstības platformu. Jūs vēlaties iegūt spēkus, lai atrastu to stabilitāti, kas dos jums vēlamo dvēseles mieru. Spalva izceļas ar noturīgu krāsu izvēli, un tieši tas jūs piesaistīja.

8. Dzirkstele

Jūs vēlaties aizdedzināt dzirksteli.

Ja esat izvēlējies šo spalvu, jums ļoti pietrūkst interesantas dzīves. Jums apnikuši vieni un tie paši cilvēki ap jums (ģimene neskaitās!) un vienas un tās pašas asociācijas, kuras tās izraisa. Jūsu dzīvē ir kaut kas tāds, no kā jūs nespējat izvairīties.

Jūsu izvēle norāda uz to, ka jums ir vajadzīga dzirkstele. Tāda dzirkstele, ko jūs varat aizdedzināt ar savu kaisli. Jums vienkārši vajag mazu, spilgtu detaļu dzīvē, lai jūs justos vēl dzīvāks. Kvēlojošās spalvas izvēle atspoguļo šo vēlmi.LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Izvēlies sveci un uzzini, kādas pārmaiņas tevi gaida!

Tests. Kur jūs šobrīd gribētu atrasties?

TESTS. Izvēlies durvis un uzzini savu personības tipu!

loading...