TESTS. Izvēlies SPA akmeni un uzzini savas enerģijas avotu!

19-07-2019


Izvēlies SPA akmentiņu un uzzini, kur tev vislabāk smelties enerģiju.

Pirmais akmens
Iespējams, tevi mīl pats liktenis vai arī tu esi no tiem, kurus dēvē par laimes lutekļiem vai tavs sargeņģelis ļoti atbildīgi izturas pret saviem pienākumiem un sargā tevi. Varbūt tu kaut kā esi pieslēdzies dzimtas enerģijai, un tas tev palīdz – jebkurā gadījumā tavs enerģijas avots ir kaut kas ne no šīs pasaules.

Otrais akmens
Ir cilvēki, kuri jūtas iztukšoti pēc negatīvu emociju izvirduma, bet tas noteikti nav teikts par tevi.
Tu zemapzinīgi izvēlies tiešo šo akmeni – tevi uzlādē dusmu un niknuma enerģija. Pēc tam, kad tu atļaujies negatīvu emociju uzliesmojumu, tu jūties enerģijas un spēku pilns.

Trešais akmens
Tev palīdz ticība sev, saviem spēkiem, pozitīvam iznākumam, taisnīguma uzvarai. Tu esi cilvēks, kurš spēj koriģēt savu likteni uz vajadzīgo pusi, citiem vārdiem, tev tikai patiesi jāgrib to paveikt. Un pasaule tavu vēlēšanos izpildīs. Tev pat nav jākaro par savu vietu zem saules, tā jau tāpat silti spīd tādiem cilvēkiem kā tu. Ticība ir tavas enerģijas avots.

Ceturtais akmens
Tev ir paveicies, tu dzīvo brīvi un dabiski, jo tavs enerģijas avots ir tava ģimene un tuvie cilvēki. Nav pat īpaši svarīgi, kādas šobrīd ir jūsu attiecības un vai jūs bieži tiekamies – tava ģimene motivē, atbalsta un sniedz tev enerģiju.

Piektais akmens
Tu zemapziņā izvēlējies lotosu – apbrīnojamu, skaistu ziedu, kas katru vakaru aizver ziedlapas un nolaižas tumšajos ūdeņos, lai no rīta celtos pretī saulei, kļūstot tikai spēcīgāks un sniedzot tev vērtīgu pieredzi. Tavas enerģijas avots ir tava neatlaidība.

loading...

1 Comment

  1. Lelde 21.07.2019 at 09:59 - Atbildēt

    Rītos mosties, saproti, ka atkal jāsteidzas uz darbu, kurš nepatīk, kurā netiec novērtēts ne morāli, ne materiāli? Atverot acis redzi sev blakus cilvēku, attiecības ar kuru jau sen vairs nesniedz gandarījumu, bet esi zaudējis cerību satikt un būt kopā ar labāku, sev piemērotāku? Kad pēdējo reizi biji ceļojumā? Iepirkties no sirds, tā, ka nenākas knapināties? Kad pēdējo reizi pārsteidzi savus draugus tā, ka viņi zaudē valodu ilgāk kā uz mirkli?
    Tas viss un vēl daudz kas vairāk ir tikai dažu peles klikšķu attālumā. Izvēlies savus laimīgos skaitļus vairāk kā 193 miljonu eiro Džekpotam SuperEnalotto izlozē un 168 miljonu dolāru Džekpotam MegaMillions biļešu komplektā, kas nav tur kaut kāda Simtgades loterija ar nožēlojamiem 10 tūkstošiem, par kuriem pat kārtīgu jaunu auto nevar nopirkt, un dod sev iespēju laimēt jau rītvakara izlozē, piepildot pat tos sapņus, kuri vēl nav nosapņoti! Negaidi sazin ko, sāc rītu ar aktīvu rīcību, pasper soli pretī savai Laimei https://bit.ly/2Zne76f