TESTS. Izvēlies sirsniņu un uzzini, kāds esi attiecībās!

07-06-2020

sirds

Izvēlies sirsniņu un uzzini kādu jauku vēstījumu!

Pirmā sirsniņa
Tu esi ļoti optimistisks cilvēks. Tu vienmēr esi atvērts attiecībām un mīlestībai. Tu cieni stabilitāti, godīgumu un atklātību attiecībās. Tavs partneris vienmēr būs saskaņā ar tevi. Tu vari būt racionāls vai emocionāls, galvenais ir līdzsvars, tāpēc neļauj bezjēdzīgiem strīdiem izjaukt tavas attiecības.

Otrā sirsniņa
Tavā dzīvē vienmēr ir daudz dramatisku situāciju. Tu esi ļoti emocionāls cilvēks. Reizēm vari būt trausls un ievainojams attiecībās. Un tu nespēj saprast, kā cilvēks, kuru mīli, var nodarīt tev sāpes.

Zini, ko? Tas tomēr ir pilnīgi iespējams. Mācies kontrolēt savas emocijas. Nerādi tās visiem pēc kārtas. Vispirms pārliecinies, lai tava atklātība netiktu izmantota pret tevi. Otrkārt, neļauj citiem bradāt pat tavām jūtām!

Trešā sirsniņa
Tu esi saprātīgs un praktisks cilvēks. Tu, kā likums, visu kontrolē. Tev nepatīk drāmas. Tu visā meklē loģiku. Reizēm tu vēlies izpaust savas emocijas, bet tev tas visai labi nepadodas. Tu uzskati, ka tā izskatīsies vājš. Bet nebaidies būt jūtīgs! Vienmēr atradīsies cilvēki, kas novērtēs tavu sirsnīgumu.

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Izvēlies lūpu krāsu un uzzini kaut ko skaistu par savu raksturu!

TESTS: Kā jūs iegūstat nepieciešamo?

TESTS. Izvēlies ziediņu un uzzini savu personības tipu!

loading...