Rūnu tests. Izvēlies sev tīkamāko un uzzini, kas tevi sagaida

10-12-2017

runa

Vārds “rūna” tulkojumā no senvācu valodas nozīmē “noslēpums”. Maģiskas īpašības tām piedēvēja jau sendienās, uzskatot, ka šīs zīmes nes veiksmi, pasargā no ļaunuma, kā arī ir apveltītas ar ārstnieciskām īpašībām. Ja jums ir problēma, kuru nevarat atrisināt, vai jautājums, kas nedod miera, šis tests ir domāts jums.

Uzmanīgi aplūkojiet visas rūnas un izvēlieties to, kas jums iepatikās visvairāk.

1

1. Evazs. Pārmaiņu, izmaiņu un progresa rūna.

Visbiežāk to izmanto, lai pārvarētu stagnācijas fāzi. Šī rūna palīdzēs atvieglot jūsu ceļu, ja jūs gatavojaties doties kādā ceļojumā. Šī zīme iemieso sevī virzību uz progresu, situācijas izlabošanu un mainīšanos uz labo pusi, pastāvīgu attīstību.

2

2. Opāls. Galvenais raksturojums – pārtraukšana un iegādāšanās.

Iestājies kvalitatīvu pārmaiņu laiks, un pirmkārt tas būs saistīts ar to, ka jums būs nepieciešams atmest un atbrīvoties no tā, kas nokalpojis savu laiku. Turklāt šī rūna ir saistīta ar iegādāšanos, visbiežāk ar tādu īpašumu, ko var nopirkt par naudu, parasti māju vai zemi.

3

3.Uruzs. Spēka rūna

Tajā saplūst divi pirmsākumi – sievišķais un vīrišķais. Kaut kas beidzas, bet kaut kas sākas. Sola panākumus visos aizsākumos, jo tur, kur ir spēks, tur nav stagnācijas. Dzīves pārmaiņas var jūs nobiedēt, taču bīties nevajag, jo pārmaiņas ir pozitīvas un ārkārtīgi nepieciešamas, nevajag no tām vairīties.

4

4. Gebo. Vienotības rūna

Atslēgvārds: partnerība. Tā pirmkārt ir divu vienību apvienošanās, kas nezaudē sev raksturīgās īpašības, mijiedarbojoties viena ar otru. Nevajag baidīties izveidot tuvas attiecības, jo šāda partnerība atnesīs jums ilgi gaidīto brīvību. Šī runa liecina arī par konfliktu izbeigšanu gan ar apkārtējiem, gan pašam ar sevi.

5

5. Hagals. Sagraušanas rūna

Veicina izlaušanos no apļa. Galvenās īpašības – izmaiņas, jauninājumi, brīvība un atbrīvošanās. Šī rūna simbolizē stihisku un haotisku graušanu, pār kuru jums nav varas. Šī graušana var būt gan pozitīva, gan negatīva. Pašreizējā brīdī nevajag sākt jaunas lietas un būvēt grandiozus nākotnes plānus, jo, visticamāk, tas viss beigsies ar izgāšanos.

6

6. Algizs. Aizsardzības rūna

Tā kavē kaitnieciskos spēkus, kuri tā vien vēlas ielauzties jūsu dzīvē. Atslēgvārds – pavērsiens. Rūna nozīmē pozitīvu ietekmi, kas ienāk jūsu dzīvē caur zemapziņu. Tāpat tā ir arī draudzības zīme. Rūnai piemīt ļoti spēcīgas aizsargājošās īpašības, jūs būsiet drošībā diezgan ilgu laiku.

7

7. Raido. Ceļa, apvienošanās un harmonizācijas rūna

Uzticieties notikumu gaitai. Ceļojuma simbols. Nav teikts, ka tā būs saistīta ar jūsu fizisko ķermeni, iespējams, tas būs dvēseles ceļojums. No finansiālās puses šī rūna norāda uz to, ka pašlaik ir ļoti labvēlīgs laiks dažādiem pirkumiem un pārdošanai.

8

8. Berkana. Izaugsmes rūna

Auglīgas virzības rūna. Tā simbolizē piedzimšanu un atdzimšanu. Liecina par labu pašsajūtu. Veicina izaugsmi gan simboliskā, gan reālā nozīmē. Šī ir ģimenes un auglības rūna. Parasti prognozē priecīgus notikumus.

9

9. Teivazs. Karavīra rūna. Karavīra enerģija
Viņa cīņa ir cīņa par paša “es”, kuras procesā veidojas personība. Simbolizē sparīgu pretošanos un sacensību, taisnības cīņu pret netaisnību. Jūs esat gatavs cīnīties par to, kam ticat. Visticamāk, jūs tajā gūsiet panākumus. Veicina varas vai naudas pieaugumu. Turklāt lieliska zīme, kas palīdzēs visās sfērās, kas saistītas ar mīlas attiecībām.

10

10. Mannazs. Paša “es” rūna
Pašlaik ir lielisks laiks plānošanai, nevis izmaiņām. Tomēr vajag precīzi saprast un apzināties, ko konkrēti jūs vēlaties. Pieticība pašlaik ir jūsu sabiedrotais. Cenšaties būt piekāpīgs, elastīgs, mērens. Tāpat jūs pilnībā varat rēķināties ar apkārtējo palīdzību esošo problēmu risināšanā.

11
11. Isa. Ledus rūna

Atslēgvārds – stagnācija. Galvenā maģiskā nozīme – kaut kā “iesaldēšana”. Šī rūna var apturēt negatīvos procesus, kas notiek jūsu dzīvē. Tomēr tas nenozīmē, ka tie izzudīs. Tas būs tikai īslaicīgs ieguvums, kura laikā jūs varēsiet atvilkt elpu un uzņemt spēkus. Esiet uzmanīgi – iespējams, ka tuvs cilvēks jūs piekrāps vai nodos.

12

12. Odins. Odina rūna

Šī rūna prasa vīrišķību un drosmi, kas līdzinās tai, kāda nepieciešama lēcienam tukšumā. Šī rūna iemieso karmiskos spēkus – visu jūsu darbību vai bezdarbības kopumu. Šī ir labvēlīga zīme, tā jāuztver kā apliecinājums tiešam kontaktam ar jūsu patieso likteni. Jums pašiem jāuzņemas atbildība par savu rīcību neatkarīgi no tā, vai tā ir laba vai slikta.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

loading...

1 Comment

 1. Antra 11.05.2017 at 17:23 - Atbildēt

  Ir redzēti daudz visādi veidi un metodes kā pelnīt naudu.
  Domāju pie sevīm, vai tās reāli arī strādā. Tad nu ķēros pie eksperimentiem un mēģināju dažādas šīs piedāvātās ”metodes”
  Nonācu pie secinājuma, ka reāli var arī ko nopelnīt tikai vienā no šīm piedāvātajām metodēm.
  Tā kā nevēlos, lai jūs tērētu savu laiku ar viltus ”peļņas internetā” metodēm parādīšu šo veidu. Ja ceri, ka tas būs pamācība kā dienas laikā kļūt par miljonāru, dodies vien meklēt kārtējo “brīnummetodi”, bet patīkamu un pastāvīgu kabatas naudu pārsimts eiro ik nedēļu te var uztaisīt bez iespringšanas.
  Viss sīkāk ir aprakstīs šajā mājaslapā: https://goo.gl/yfrtlJ
  Šī mājaslapa palīdzēja man izprast kā šī metode strādā un arī pamācība ir ļoti detalizēta un viegli izprotama.