Tests. Izvēlies tīkamāko tauriņu un uzzini savas dvēseles noslēpumus

30-11-2019

taurins1

Taureņi ir sens un brīnišķīgs simbols – tie simbolizē dvēseli, kā arī mūžīgo dzīvību un mūsu dvēseles saikni ar Visumu. Šis skaistais un neparastais tests atklās tavas dvēseles noslēpumus un sniegs tev ieteikumus.

Gribi tici, gribi netici, taču neviens un nekad nejauši neiziet šo testu. Ja tu uz tā “uzdūries”, tātad tas nav nejauši. Viss, kas tev jāizdara, jāizvēlas tauriņš, kurš patīk visvairāk!

Ja tu izvēlējies tauriņu numur viens:
Tu esi ļoti gaišs un pozitīvs cilvēks. Daudzi pēc tevis tiecas kā tauriņi pēc gaismas. Tev ir patiesa un silta dvēsele, kurā ir vieta katram. Tu ļoti maz domā par sevi, daudz dari citiem. Visums iesaka tev vairāk uzmanības veltīt sev un iepriecināt sevi, jo tad, kad smaidi tu, smaida visa pasaule.

Ja tu izvēlējies tauriņu numur divi:
Tu esi radoša personība, tev ir daudz talantu un spēju. Tev ir smalka un ievainojama dvēsele, lai gan maz kurš par to zina. Tu ej pa dzīvi smejoties. Tavs galvenais ienaidnieks ir bažas un neticība sev. Visums tev iesaka vairāk paļauties uz saviem spēkiem un uzticēties savai sirdij.

Ja tu izvēlējies tauriņu numur trīs:
Tu esi cilvēks ar smalku izjūtu, tev ir zināma saikne ar citu pasauli. Tev ir spēcīga intuīcija, dažkārt tu redzi pravietiskus sapņus un spēj viegli sajust, vai tavā priekšā ir labs vai slikts cilvēks.

Tu esi ļoti atklāts, tāpēc saskarsme ar tevi dažkārt nav vienkārša. Visums iesaka tev nebēdāties par citu cilvēku rīcību, bet meklēt “savējos”, tos, ar kuriem tu vari bez bažām atklāt savu dvēseli.

Ja tu izvēlējies tauriņu numur četri:
Tu esi kontrastu cilvēks. Tev bieži mainās garastāvoklis, dažkārt tu vari būt maigs, dažkārt spēcīgs. Tevī bieži iemīlas, bet tu pats iemīlies reti un uz visiem laikiem. Tu nepiedod krāpšanu.

Tu bieži pārdzīvo par niekiem. Visums iesaka tev nepievērst uzmanību dzīves skumjajiem sīkumiem. Rūpējies par to, lai tev apkārt būtu skaisti priekšmeti un labi cilvēki, un viss būs labi.

Avots: ”mirror-venus.ru”

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Izvēlies durvis un uzzini savu personības tipu!

TESTS. Izvēlies kurpes un uzzini, kāda būtu tava ideālā profesija!

TESTS. Izvēlies maģisko akmeni un uzzini, par ko sapņo tava dvēsele!

TESTS. Izvēlies maģisko akmeni un uzzini, par ko sapņo tava dvēsele!

loading...

1 Comment

  1. Zanda 19.05.2017 at 08:06 - Atbildēt

    Tev apnicis uz visu ekonomēt? Ir apnicis vienmēr atteikt sevi palutināt ar kaut ko? Paplašini sava maciņa apvāršņus! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas jums palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā maciņā. Varēsi palutināt savu bērnu ar jaunu rotaļlietu, vīru ar jaunu kaklasaiti, bet pati doties uz salonu iegūt sen kāroto frizūru un visi kopā aizbraukt ceļojumā. Šī metode tiešām strādā! Nosūtiet savas domas Visumam! Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! https://goo.gl/gJTdBD