TESTS. Izvēlies šamanisko dvēseles dzīvnieku un saņem vēstījumu!

03-03-2018

DZIVNIEKI


Šamaņi un dabas maģija ir ļoti sena un tīra mācība. Mežu, upju un ezeru pasaule ir pilna gudras dzīvības, kurai saskaņā ar senajām mācībām ir sava maģiska iedarbība un enerģija. Lai saņemtu tās vēstījumu, izvēlies vienu šamanisko dvēseles dzīvnieku!

1. bite
Tu esi ļoti strādīgs cilvēks. Komandas spēlētājs, ar kuru vienmēr var rēķināties, bet tai pašā laikā arī neatkarīga dvēsele. Lai cik čakli strādātu, reizēm nepieciešama arī atpūta

2. putns
Tu esi aktīvs un rosīgs cilvēks. Labs draugs, sabiedrības dvēsele un kontaktu veidotājs. Tu tāpat tiecies padarīt pasauli labāku, iedvesmojot citus. Nepārslogo sevi ar darbu.

3. kaķis
Tu esi zinātkārs un kaislīgs cilvēks. Tu vienmēr dedzīgi par kaut ko iestājies, nebaidies cīnīties par to, ko uzskati par savu ideju. Tu tāpat esi uzticīgs saviem tuviniekiem un gatavs palīdzēt tiem sasniegt viņu mērķus. Neraizējies par citu cilvēku viedokli. Tu nevari izpatikt visiem!

4. čūska
Tu sajūti citu cilvēku emocijas. Čūskas simbolizē dzīvi, enerģiju, dziedināšanos. Tu esi fantastisks draugs un saprotošs dzīvesbiedrs. Tomēr tu bieži paļaujies, ka tavas problēmas atrisinās kāds cits, kas reizēm var nest vairāk ļaunuma nekā labuma.

loading...