TESTS. Izvēlies rūnu un uzzini, kas tevi gaida nākotnē

09-01-2018

runas

Izvēlies vienu no sešām rūnām – to, kas tev šobrīd šķiet pievilcīgākā, ilgi nedomājot, un lasi atbildi zemāk!

1. Šī rūna pareģo drošību, stabilitāti, uzplaukumu un bagātību. Šis akmens vēsta, ka pienācis laiks ievākt augļus no smagā darba. Un drīz tavā dzīvē ienāks jauna mīlestība!

2. Šī senā rūna simbolizē ātrumu, pārmaiņas un gribu. Ja pārmaiņas tavā dzīvē vēl nav sākušās, drīz tas notiks! Bet neuztraucies, vienkārši iemācies dzīvot savu dzīvi. Tu iemīlēsi jaunās iespējas, vietas, iespaidus un cilvēkus.

3. Šī ir ļoti spēcīga rūna, kas pareģo panākumus, spēku un ilgu, veselīgu mūžu. Drīz piepildīsies tavi senie sapņi, un tu uzzināsi, ka par daudz ko tev bijusi taisnība!

4. Drīzumā tu pārvarēsi zināmas problēmas, bet tai pašā laikā baudīsi augstāko spēku labvēlību. Jā, būs grūti, tomēr tas tevi nesalauzīs! Tu to visu pārcietīsi un iesi tālāk.

5. Šī maģiskā rūna norāda, ka tu vari iepriecināt un apdāvināt apkārtējos. Tā arī liecina, ka tev vairāk laika jāpavada citu cilvēku sabiedrībā. Tu esi gatavs uzņemties rūpes par citiem.

6. Ja izvēlējies šo enerģētiski spēcīgo rūnu, tevi gaida garīga un emocionāla izaugsme. Runa ir par atjaunotni un ieiešanu jaunā attīstības līmeī. Ja ilgi biji noskumis, jutīsi pēkšņu atvieglojumu. Tava dzīve būs mīlestības un cerību pilna, tev būs daudz enerģijas un laimes sajūta.

loading...