TESTS. Izvēlies savu rudens lapiņu un uzzini vairāk par savām attiecībām!

12-10-2017

lapas


Šodien piedāvājam padomāt par rudeni. Aizver acis un iztēlojies, kā no kokiem krīt krāsainas lapas, pārklājot zemi ar raibu segu. Un tagad iedomājies, kura lapiņa tev patīk vislabāk. Lai vienkāršotu uzdevumu, piedāvājam apskatīt četrus variantus. Tie pastāstīs, kāds cilvēks tu esi attiecībās!

A variants
Tu esi ļoti mērķtiecīgs cilvēks. Kad tu iemīlies, tu skaidri apzinies, ka esi gatava darīt visu iespējamo, lai izveidotu skaistas, labas un ciešas attiecības. Tu proti lolot savas jūtas, tava mīlestība ir pastāvīga un tik viegli nepazudīs. Tu esi ļoti godīgs/a, tāpēc nekad nekrāpsi mīļoto cilvēku.

B variants
Liecina, ka tu ļoti augstu vērtē brīvību. Kad iemīlies, ilgi nespēj izrādīt savas īstās jūtas, jo baidies pēkšņi attapties nopietnās attiecībās – ilgās un pastāvīgās. Tev patīk eksperimentēt, tāpēc tu patiešām esi lielisks/a mīlestībā!

C variants
Nozīmē, ka tu esi cilvēks, attiecībām atdod sevi visu ar sirdi un dvēseli. Kaut kādā ziņā tu sevi velti otram cilvēkam, kas nav sevišķi labi tev pašam/pašai. Un tomēr partnerim attiecības ar tevi tāpēc sagādā daudz prieka (un ērtību), jo tu pēc rakstura esi elastīgs/a un viegli pielāgojies dažādiem apstākļiem. Bet neaizmirsti parūpēties arī par sevi!

D variants
Liecina, ka tu esi ideālists/e un romantiķis/e. Tev patīk pati apziņa par to, ka attiecības var būt tīras un patiesas. Katra tikšanās tev ir kā pirmā. Tu gatavojies, noskaņojies, kaldini lieliskus plānus un romantiskas fantāzijas. Tu mūsu pasaulē esi visai reti sastopama būtne!

loading...

1 Comment

  1. Anete 03.10.2017 at 07:09 - Atbildēt

    Nāk rudentiņis, nāk barga ziema ar apkures sezonu. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā https://goo.gl/gKAK9A