TESTS. Izvēlies noslēpumaino aci un uzzini vairāk par savu būtību!

12-02-2018

tests5

Acis ir dvēseles spogulis. Mēs ar tām uztveram pasauli, mācāmies un iemīlamies. Tāpēc lūdzam tevi izvēlēties vienu no septiņām acīm. Pareizāk sakot, lai acs izvēlas tevi? Kas skatās tavā dvēselē? Ar ko jūties visvairāk saistīts? Atbilde tevi var pārsteigt!

1.acs. Esmu pilns kaislības!
Tevī spoži deg liesma. Tavi instinkti ir dzīvi un izsalkuši. Tu noteikti esi gatavs uz spontānu rīcību un izjūti dzīvi, kā to vienmēr esi gribējis. Tavs libido mostas, un tagad tu vari vairāk uzzināt par saviem patiesajiem nolūkiem, to, ko tu patiesībā vēlies no nākotnes. Tu, šķiet, arī dusmojies par kaut ko pagātnē notikušu, ko nevari tik viegli atlaist. Tomēr piedošana ir atslēga uz izdziedināšanos.

2. acs. Esmu noslēpumu grāmata!
Tu, iespējams, esi daudz ziedojis, lai kļūtu par to, kas esi tagad. Gudrība, kuru iesi ieguvis ceļojumu laikā, tagad tiks izmantota tavu mērķu sasniegšanai. Jā, tavi mērķi varēja mainīties, bet šo gudrību jāizmanto pilnībā. Atbrīvo vietu nākotnei, plāno savus mērķus no jauna. Tu atrodies ļoti radošā savas dzīves posmā. Parādi, uz ko esi spējīgs!

3. acs. Es esmu dabas spēks!
Tava dzīves enerģija vienmēr bijusi dabas daļa. Šobrīd tu to izproti vēl labāk. Tava būtība ir radniecīga dabas gariem, tu vari izmantot to spēku un darīt brīnumus. Šie brīnumi var mainīt gan tavu, gan citu cilvēku dzīvi. Tev ir lieliska aura, kuru baro zaļie dabas spēki. Atklāj sev dažādu augu un zālīši īpašības. Vēro, kā tava enerģija sasniedz augstāko punktu.

4. Es esmu ētera gars!
Tu vienmēr centies atrast lielāku jēgu notiekošajā. Tu mēģini saprast, kas slēpjas aiz ārēji redzamā. Reizēm tu esi ļoti stingrs pret sevi. Iespējams, tu esi perfekcionists.

5. Es esmu dzīva mīkla!
Liela daļa informācijas, kuru tu sniedz citiem, ir daļa no tavas meistarīgās manipulācijas taktikas. Tu zini, ko slēpt un ko parādīt. Tu, iespējams, to dari neapzināti, bet tu pārāk cieni savas personīgās spēcīgās īpašības, lai tās parādītu citiem.

Jo vairāk tu kādu mīli, jo vairāk ļauj ielūkoties savā būtībā. Droši vien tā notiek tāpēc, ka agrāk dzīvē esi izjutis nodevību. Šādā veidā tu esi uzcēlis aizsargmūri. Šī necaurredzamā, noslēpumainā siena ir daļa no tava aizsargmehānisma.

6. Esmu apburoša dvēsele!
Tu kā magnēts piesaisti apkārtējos. Tava personība ir noslēpumaina, bet aura izstaro noslēpumainu gudrību. Tevi vienmēr ievēro, pat ja tu pats to nepamani – tik intensīva ir tava enerģētika.

Tev jāiemācās kļūt pārliecinātākam par sevi. Izzini savus spēkus, mēģini noskaidrot, kas tevī slēpjas.

7. Esmu nakts sargs!
Tu esi maskēšanās meistars, gudrības un slepenu zināšanu glabātājs. Tev patīk vērot, kā citi reaģē noteiktās situācijās. Tu zini, kā radīt ilūzijas un “spēlēt” attiecību spēles. Lai gan tu esi patiess, tu nevēlies, lai apkārtējie par tevi zinātu visu. Sirdī tu glabā tik daudz dārgumu!

loading...