TESTS. Izvēlies mandalu un uzzini, ko tevī visvairāk ciena apkārtējie!

21-10-2019

Izvēlies mandalu un uzzini, par ko tevi visaugstāk vērtē un ciena apkārtējie.

Pirmā mandala
Tu esi cilvēks, kurš prot piedot nevilšus pieļautas kļūdas un nesodīt pat to sekām – par šo īpašību tevi ciena tie, kuri tevi labi pazīst.

Otrā mandala
Tu esi sargeņģelis daudziem cilvēkiem. Tu spēj norādīt pareizu virzienu, pasargāt no kļūdām un izrādīt morālu atbalstu, kad tas patiešām nepieciešams. Par to tevi ciena tuvinieki.

Trešā mandala
Tu esi pozitīvs cilvēks, reti nokar degunu un vēl retāk zaudē drosmi. Katrā lietā, attiecībās, situācijā tu spēj ieraudzīt plusus – par to tevi ciena cilvēki.

Ceturtā mandala
Tu esi estēts – tev piemīt savs stils un gaume. Tev ir talants redzēt un radīt skaisto daudzās jomās. Šo īpašību tevī ciena apkārtējie.

Piektā mandala
Tu esi atbildīgs cilvēks, tu proti turēt doto vārdu, pildīt solījumus un pabeigt iesākto. Cilvēki ciena tevi par šo reto īpašību.

Sestā mandala
Tu esi zinātkārs cilvēks, no tevis var uzzināt daudz ko jaunu un interesantu. Tu proti izmantot iegūtās zināšanas praksē – cilvēki ciena tevi par šīm spējām.

Septītā mandala
Tu proti atšķirt galveno no otršķirīgā un pateikt taisnību acīs. Tu esi cilvēks, kurš nemaina savus principus apstākļu dēļ. Jebkurā situācijā tu paliec pats. Cilvēki ciena tevi par šo rakstura īpašību.

Astotā mandala
Tu esi mierīgs un labvēlīgs cilvēks. Kopā ar tevi ir viegli un ērti. Tu esi taktisks un sabiedrisks. Cilvēki tevi par to ciena.

Devītā mandala
Tu esi cilvēks, kurš ciena to, kas viņam patiešām svarīgs. Tu rūpējies par tuvinieku komfortu un drošību. Citi tevi par to ciena.

loading...

1 Comment

  1. Lelde 27.10.2019 at 20:40 - Atbildēt

    Uzmanieties no veikalos un kioskos pārdodamajām momentloterejām loterijām, kuras izskatās skaisti, apkrāsotas ar dažādiem vilinošiem simboliem, lai psiholoģiski pievilinātu cilvēka vientiesīgo “iekšējo bērnu”, bet, patiesībā, ir tā, ka tikko kāds ir nopircis laimīgo biļeti, visiem pārējiem, kuri pirks, izredzes laimēt ir samazinājušās par šo vienu iespēju. Padomājiet paši, par cik laimētājiem jau regulāri ir publiskotas ziņas, tur vēl nekas daudz nevarētu būt palicis.
    Ar skaitļu loterijām ir citādi. Tur ir iespēja savākt pašai izvēlēties savu skaitļu kombināciju un laimēšanas iespēja nemainās atkarībā no tā, vai kāds cits jau nav paņēmis to iepriekš.
    Tāpat iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās Civilizētās Eiropas, Amerikas, pat Japānas un Austrālijas loterijās, kur notiek godīgas, nekrītot Laimes rata uzlikām, izlozes, neizejot no savas ērtās, siltās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu Veiksmi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā ar nanoūdeni mazgātā Rīgas Satiksmes tramvajā, vai stāvot nemākulīgi organizētas satiksmes dēļ esošā sastrēgumā, ārstējoties ar e-veselību un braucot pāri pussabrukušajiem galvaspilsētas tiltiem. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://bit.ly/2kJirgR un padari 2019.gada izskaņu par veiksmīgāko, kas līdz šim noticis Tavā dzīvē!