TESTS. Izvēlies mandalu un iepazīsti garīgu attīrīšanos!

07-02-2018

2


Garīgā attīrīšanās ir kaut kas tāds, par ko mēs nedomājam īpaši bieži. Parasti par to aizdomājamies, kad rodas stress vai nepatikšanas. Kad būsi izraudzījies mandala, izmanto to vismaz reizi nedēļā nākamā mēneša laikā.

1. Dziedinošā enerģija. Tavs ķermenis, prāts un dvēsele vēsta, ka pienācis laiks enerģētiskam darbam. Masāža, reiki, adatu terapija – tev vajadzīgs kaut kas no šīm metodēm. Darbs ar sevi palīdz. Meklē kādu, kuram uzticies. Enerģētisko darbību izmanto kā profilakses līdzekli, lai neciestu ķermenis.

2. Auklas nogriešana. Pieaug neveselīgas emocionālas saites. Nogriez šīs ierobežojošās auklas jau šodien, citādi nokļūsi atkarīgās attiecībās, kas nodarīs ļaunumu abām pusēm. Palūdz erceņģeli Mihaelu palīdzēt pārcirst šīs saites reizi par visām reizēm. Pēc tam atver savu sirds čakru un ļauj pie tevis un no tevis plūst beznosacījumu mīlestībai.

3. Aizsardzība. Tevi ietver papildu aizsardzības aplis. Erceņģelis Mihaels liek lietā savu gaismas zobenu, lai atdalītu zemas frekvences enerģijas slāņus, kas attīrīs tavu prātu, ķermeni un garu. Tavs noskaņojums uzreiz kļūs gaišāks. Tu vari viņam lūgt palīdzību jebkurā laikā, kad tev būs nepieciešama papildu aizsardzība.

loading...