TESTS. Izvēlies maģisko kārti un uzzini, pēc kā ilgojas tava dvēsele

06-02-2020

807


Pirmā kārts
Tev jāpieņem sava dzīve un jābeidz pretoties sirds patiesajām vēlmēm. Ej uz priekšu ar cerību un mīlestību, lai izzinātu dzīvi! Tev ir tik daudz lielisku iespēju, nav no kā baidīties.

Cik reizes esi atvainojies par to, ka neko neesi darījis? Un cik bieži esi lolojis cerību, ka notiks kaut kas neticams, bet vīlies? Tu, protams, saproti, ka kaut ko sasniegt var, tikai kārtīgi piepūloties.

Tomēr tava dvēsele lieliski zina, kas tev vajadzīgs un ko tu patiesi gribi darīt. Katrs no mums ienācis šajā pasaulē, lai baudītu dzīvi, tad dari to! Tiklīdz sāksi virzīties pa pareizo ceļu, redzēsi, kā dzīve iezaigojas jaunās krāsās.

Otrā kārts
Tu dzīvē esi pelnījis visu labāko, tāpat kā jebkurš cits cilvēks. Uzmanību, cieņu, mīlestību un veiksmi. Pienācis vispiemērotākais brīdis, lai atbrīvotu tavu apziņu no ierobežojumiem, kas tik ļoti traucē būt laimīgam.

Kad cilvēkam ir zems pašvērtējums, tas ir kā aizsargtērps, kas garantē, ka viņš nav pelnījis neko īpašu un attiecīgi viņam nav jāraizējas par nepieciešamību sevi kaut kā pierādīt.

Tomēr svarīgi saprast, ka šādas bailes mēs izjūtam visi. Tāpēc sāc sev teikt: “Esmu panākumu un cieņas vērts tāpat kā jebkurš cits cilvēks.” Pastāvīgi atkārto šos vārdus. Un, pats galvenais, tici tiem!

Ja esi jau sācis tos teikt, tava dzīve ļoti ātri neticami pārvērtīsies!

Trešā kārts
Ja neizlēmības vai baiļu dēļ esi pieradis visu atlikt uz vēlāku laiku, pienācis laiks šo nederīgo ieradumu likt pie malas! Dari tā, lai jebkura rīcība tiktu īstenota līdz tās loģiskajam noslēgumam.

Pakāpeniski iemācīsies pabeigt vairākas lietas vienlaicīgi. Šīs prasmes tev piešķirs daudz vairāk pārliecības par sevi.

Ceturtā kārts
Tagad vairāk nekā jebkad agrāk tu esi gatavs pa īstam mīlēt. Pienācis laiks attīrīt prātu no negatīvām nostādnēm un atbrīvoties no bailēm, kas traucēja mīlēt.

Visums vienmēr sadzird tavas domas, pat ja tu domā, ka atrodies vienatnē. Ja tavas domas ir baiļpilnas, grūti panākt vēlamo rezultātu. Tāpēc atver sirdi jaunām jūtām!

loading...