TESTS. Izvēlies maģisko aci un uzzini savu dvēseles stāvokli!

29-01-2021

tests_acis

Acis, kā bieži mēdz teikt, ir dvēseles spogulis. Tā kā dažādi cilvēki var redzēt vienu un to pašu, bet saskatīt pavisam ko atšķirīgu, mēs visi esam savas realitātes radītāji, jo redzam taču dažādas lietas.

Izvēlies aci, kura skatās tev tieši sirdī un uzzini vairāk par sevi.

1. Garīgs bads. Tu jūti badu, bet runa ir par garīgu badu. Tas nozīmē, ka tavai dvēselei šķiet vajadzīgi jauni iespaidi. Tev jāmeklē jauni piedzīvojumi, citādi jutīsi, ka sāc pelēt no garlaicības. Pagātne mēģina dabūt tevi rokā, un tu nespēj to palaist vaļā, bet nepieciešams piedot un to atlaist. Tev jāparūpējas par dvēseles bagātināšanu nevis pagātnes apzelēšanu.

2. Tava dvēsele ir noslēgta. Tu radīsi veselu bibliotēku, bet ne tāpēc, ka daudz lasi, bet tāpēc, ka tev aiz muguras ir milzīga dzīves pieredze. Tev nācies pārvarēt daudz šķēršļu, bet tu tos visus pārvarēji. Cilvēki alkst iepazīt tavu patieso personību, tāpēc tev vajadzētu sākt atklāties.

Šobrīd nav piemērots laiks izolācijai. Mirdzi kā zvaigzne, tu to proti.

3. Tev ir lieliska aura. Tev nav daudz jāstrādā, lai mirdzētu sabiedrībā. Tev viss nepieciešamais jau ir. Cilvēkiem svarīgi, lai tu tos dziedinātu. Viņiem jāpalīdz piecelties kājās, lai nokļūtu augstākā attīstības līmenī kopā ar tevi. Tev ir gaiša aura, lai tā apspīd itin visu!



4. Tev ir dziļa dvēsele. Tu ļoti iedziļinies ikvienā jautājumā. Reizēm tik dziļi, ka palaid garām īsto jēgu. Tavs prāts lēkā kā ķengurs no vienas vietas uz otru. Šķiet, tu vienmēr apdomā, vai pašreizējais ceļš ir īstais un pareizais. Lielu daļu laika tu jūties pazudis. Jā, reizēm tu kļūdies, bet vai dzīve bez kļūdām vispār ir iespējama? Neviens nekad nav radījis neko jaunu bez kļūdām. Uzticies sev vairāk, mīli sevi vairāk.

5. Tev ir noslēpumaina dvēsele. Tu slēp pārāk daudz informācijas no citiem cilvēkiem. Tava noslēpumainība piesaista apkārtējos. Bet tu to nedari tīšām. Pagātnē tev bijuši sāpīgi pārdzīvojumi un nepareizi cilvēki, un tas arī tevi tādu izveidojis. Savulaik biji ļoti atklāts cilvēks, bet pēc dunča dūriena mugurā nācās kļūt citādam. Pienācis laiks atkal atvērties.

6. Tev ir sena dvēsele. Tu, šķiet, jau agrāk esi bijis uz šīs zemes, tikai citā ķermenī. Tu uz noteiktu cilvēku grupu iedarbojies gluži kā magnēts. Tomēr tev reizēm pietrūkst pārliecības par sevi. Tev jāatrod pašam sava patiesība.

7. Tu esi pūce. Tu esi tik gudrs, ka zini praktiski visu. Nemainies, tu visu dari pareizi. Cilvēki, kas to pelnījuši, vienmēr atradīsies tev blakus.

loading...