TESTS. Izvēlies lūpu krāsu un uzzini kaut ko skaistu par savu raksturu!

18-05-2020

lupas1

Krāsa nr. 1
Tu dzīvi uztver kā tortes gabalu. Tev katrs uzdevums dzīvē ir kā tests, tāpēc tu dzīvo bez liekas trauksmes un neizjūti stresu. Tev piemīt spēja sarežģītus uzdevumus pārvērst spēlē. Tu pret visu izturies ar vieglumu un intelektu.

Krāsa nr. 2
Ja devi priekšroku šai krāsai, tas nozīmē, ka esi cilvēks, kas pasauli uztver ar skaidru saprātu. Tu skaidri saskati savu mērķi, un nekad to nepazaudē no redzesloka. Izlēmība tev palīdz sasniegt visu, ko vien vēlies. Tu nekad nerīkojies bez apdomāšanās, nesteidzies, lai nekļūdītos situācijas novērtējumā. Tā rīkojoties, tu parasti sasniedz visu, ko patiesi vēlies.

Krāsa nr. 3
Šīs krāsas izvēle nozīmē, ka tu daudz domā. Reizēm šīs pārdomas traucē iedaudzīt dažādu lietu patīkamo un vieglo pusi. No otras puses, šī īpašība palīdz novilkt smalku līniju starp racionālo un emocionālo dzīves pusi, atvieglo dzīves kāpumu un kritumu uztveršanu.

Krāsa nr. 4
Tev ir daudz slēptu talantu! Tu esi radošs cilvēks, kas var viegli iegaumēt ikvienu piedzīvoto situāciju. Pateicoties spējai koncentrēties, tu vari izteikt savu viedokli pamatoti un izsvērti. Tu šīs spējas izmanto savā labā, jo īpaši sarežģītās situācijās, jo spēj saglabāt mieru un turpināt virzīties uz mērķi. Tu vienmēr pareizi nosaki, kuras lietas tavā dzīvē ir svarīgākās.Krāsa nr. 5
Tu esi taktisks un asprātīgs cilvēks, smalkjūtīgs un empātisks. Tu precīzi zini, ko vēlies sasniegt dzīvē. Tai pašā laikā saproti, ka mērķu sasniegšanai nāksies pielikt ne mazums pūļu. Tavs aktīvais raksturs padara tevi vīrišķību, un parasti pabeidz līdz galam visu, ko esi iesākusi, jo nevairies sevi arī kritizēt, ja tas nepieciešams. Tu netērē laiku sīkumiem, bet nodarbojies ar konkrētām lietām.

Krāsa nr. 6
Tev ir stingrs un izlēmīgs raksturs. Tāpat tu esi gudrs cilvēks, kas apveltīts ar lielu enerģiju un izlēmīgumu. Tavā dzīvē gadījušies arī klupieni, bet tie jau ir pagātnē. Tev ir viss lidojumam vajadzīgais – gluži kā Fēniksam, kas paceļas no pagātnes pelniem.

loading...