TESTS. Izvēlies koku un uzzini, kurš laiks tev ir veiksmīgākais! + Vēl desmit testi

20-10-2022

Psiholoģisks tests pat veiksmīgo laiku – izvēlieties koku, lai uzzinātu, kādā dzīves periodā atrodaties. Cilvēks mūžā izdzīvo dažādus periodus. Starp tiem – veiksmīgi un ne ļoti. Šis ātrais vizuālais tests var noteikt jūsu laiku. Paskatieties uz ilustrāciju. Izvēlēties koku, nedomājot par to.

Zemāk lasiet, ko nozīmē izvēle!1. koks

Rudens krāsas. Kad nav vasara, bet līdz ziemai vēl tālu. Šis siltais periods pamodinās jūsu enerģiju ar savām smaržām.

Drosmīgi uzņemieties jaunu lietu. Iepazīstieties ar jauniem interesantiem cilvēkiem. Viss izdosies, viss būs tā, kā gribēsiet.

2. koks
Vēls pavasaris, kad lapas jau izplaukušas, bet naktis vēl vēsas – jūsu veiksmīgais laiks. Vēsais rīta spirgtums nāks par labu. Ja kaut ko esat sācis darīt un nekļūdīsieties, tad gūsiet panākumus. Atgriezieties pavasarī un priecājaties par rezultātu.

3. koks

Vēls rudens. Daba liesmo, sniedzot jums enerģiju. Visas lietas, kas prasa fizisku un emocionālu piepūli, jums ir jāatstāj šajā vēsajā rudenī. Saģērbieties silti, aizpogājiet visas pogas un dodieties uz priekšu. Veiksme būs klāt.

4. koks

Vasara ir ilgi gaidīta. Saulīte sasildīs pēc ilgas ziemas, un jūs būsiet gatavs rīkoties. Visi konkurenti brauks atvaļinājumā un atslābinās smadzenes siltajos jūras ūdeņos. Bet jūs pa to laiku viņus apsteigsiet.

5. koks

Sniegota ziema. Bez skaistām rudens lapotnēm, vasaras saules stariem, kas tikai novērš uzmanību – jūsu produktīvais laiks. Vasaras laikā jūs kārtīgi atpūtāties, rudenī iegājāt ritmā un gāžat kalnus ziemā! Bez šaubām, neliels sals atmodinās jūsu enerģiju un turēs jūs tonusā.

6. koks

Kurš teica, ka tikai sals uztur tonusu un modina enerģiju? Tā nav. Vasaras beigas, kad redzama raža un augļi pārpilnībā – jūsu veiksmīgais laiks. Neuztraucieties par veiksmīgiem rezultātiem – tie noteikti būs.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

TESTS. Izvēlies kaķīti un uzzini veiksmes noslēpumu!

TESTS. Izvēlies kleitu un uzzini, kāds cilvēks tev vajadzīgs blakus!

TESTS. Izvēlies maģisko aci un uzzini savu dvēseles stāvokli!

TESTS. Kā tevi mainīs šī ziema? + Vēl desmit interesanti testi!

TESTS. Izvēlies vāzi un uzzini, kā tev bieži pietrūkst!

TESTS. Ko par tavu slēpto būtību liecina nagu forma? Plus vēl desmit interesanti testiņi

TESTS. Izvēlies iecienīto dzērienu un uzzini, cik zinātkārs esi!

TESTS. Kādu vēstījumu tev atnesis eņģelītis?

TESTS. Izvēlies attēlu ar lotosa ziedu un “nomēri” savu enerģijas līmeni!

loading...