TESTS. Izvēlies koku un uzzini, kādas šobrīd ir tavas dzīves prioritātes!

19-11-2020

1. koks

Tā ir pagaidu, pārejas forma

Šo figūru izvēlēsies cilvēki, kuriem dzīvē pienākusi melnā josla. Bet tas nenozīmē, ka tā būs vienmēr. Drīz pienāks pārmaiņu brīdis, un cilvēks ar jauniem spēkiem centīsies sasniegt izvirzītos mērķus.

Tavs raksturs ir pietiekami mērķtiecīgs, vēlme sasniegt daudz neļauj stāvēt uz vietas. Interese par to, kas gaida nākotnē, modina tieksmi būt pirmajam.

Drosme ir šādu cilvēku galvenā īpašība, tāpēc viņi nekad neļaujas drūmām domām uz ilgu laiku.

2. koks

Otro koku izvēlas diezgan pacietīgi, izturīgi un neticami pieklājīgi cilvēki.

Cilvēki ar šādu raksturu ir tik stūrgalvīgi, ka tos praktiski nevar pārliecināt. Improvizācija nav viņu stiprā puse. Bet, ja notiks tā, ka būs jārīkojas nevis pēc plāna, bet, pielāgojoties apstākļiem, tas var izsist no sliedēm. Bet ne jau ilgu laiku, ātri izvērtējot situāciju, cilvēks veiksmīgi pabeigs uzsākto darbu.

Tādi cilvēki ir dzimuši līderi, pēc sava rakstura viņiem ir jāieņem augsti amati. Padotie ciena viņus kā priekšniekus. Un mērķis, ko viņi izvirzījuši, parasti tiek sasniegts bez īpašām pūlēm.

3. koks

Radoša un oriģināla personība

Dzīve pēc scenārija nav domāta tādiem cilvēkiem. Viņi var mainīt savu viedokli vairākas reizes dienā. Mierīga un līdzsvarota dzīve viņus nomāc, bet trokšņainas ballītes, piedzīvojumi, braucieni utt., tieši pretēji, dod spēku un enerģiju.

Viņu galvenā priekšrocība ir runasveids. Turklāt viņi to izmanto jebkurā vietā un auditorijā. Un nav svarīgi, vai viņos kāds klausās vai ne. Bet, neskatoties uz to, viņus netiesā, jo tie ir ļoti pievilcīgi.4. koks

Šie cilvēki ir dzimuši līderi.

Cilvēki ar šādu raksturu ir pietiekami pragmatiski. Viņi stāvēs savā vietā, pat ja tas nav pareizi, un viņi to zina. Šie
cilvēki nav cietsirdīgi, viņi vienkārši ir pārliecināti par sevi.

Dažreiz viņiem pat nav iebildumu pret priekšniecību, bet tāpēc, ka viņi ir pārliecināti, ka visu zina labāk. Bet patiesībā viņi ir ļoti labi un kompetenti darbinieki. Šiem cilvēkiem piemīt bezgalīga enerģija, un reizēm šķiet, ka to baterijas nekad nav jāuzlādē.

5. koks

Empātija un līdzjūtība.

Viņiem ir viegli iztēloties sevi citu cilvēku vietā, viņi “iedzīvojas” svešās emocijās un jūt līdzi.

Cilvēki ar šādu raksturu ir gatavi jebkādiem upuriem, lai ar viņu tuviniekiem un paziņām viss būtu labi. Viņi necieš
konfliktus, bet, ja tas nav izdevies, ir gatavi piekāpties un nogludināt radušos pārpratumu.

Laipnība dažreiz ar viņiem izspēlē ļaunu joku, jo mūsu bargajā pasaulē citiem to ļoti patīk izmantot. Bet viņi domā, ka labāk palīdzēt visiem cilvēkiem un ciest no tā, nekā būt cietsirdīgiem.

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

Psiholoģisks tests: izvēlies putnu un uzzini, kāda tev ir attieksme pret dzīvi!

TESTS “Tava rīta kafija”. Izvēlies tasīti un uzzini, kas gaidāms rīt!

Kaķu tests. Izvēlies murrātāju un uzzini kaut ko jaunu par savu raksturu!

loading...