TESTS. Izvēlies kārti un uzzini pareģojumu!

07-06-2018

kartis11


Lēnām ievelc elpu, iztēlojies savā priekšā iedegtu sveci un to, kā, uzmanīgi elpojot, liesma dejo un kustas. Turpini elpot un apzinies, ka rotaļājies ar Gaisu un Uguni, idejām un kaislību.

Bet tagad intuitīvi izvēlies vienu kārti un lasi, ko tas nozīmē!

Pirmā kārts
Tava radošā enerģija nāk no iekšpuses, ber idejas attīstās vieglā un organiskā plūsmā. Tas, kas jau bijis radīts tavā pasaulē, tagad var tikt pilnveidots. Tavām ambīcijām un sapņiem var būt vajadzīga palīdzība. Tavs darbs beidzot iegūs atzinību un novērtējumu, ko tas pelnījis. Tava ietekme, spēks un reputācija ievērojami pieaugs.

Otrā kārts
Ar katru dienu vairāk apbrīnojami izpaudīsies tava patiesā būtība. Cilvēki beidzot uzzinās, kāds tu esi patiesībā. Savukārt tu beidzot sapratīsi, kuram vari uzticēties, lai izdarītu pareizu izvēli savas dvēseles labā.

Tev vajadzīgas zināšanas, lai radītu un attīstītu dzīvi, kas funkcionēs tavā labā. Viss, kas tev vajadzīgs, atnāks pie tevis tuvākajā laikā. Ja izturēsies pret visu pozitīvi, dzīve kļūs maģiska, ievērības cienīga un priecīga.

Trešā kārts
Savu nākotni vari radīt šeit un šajā brīdī, arī tagadne var kļūt tik bagāta un radoša, ka neviens nespēs ietekmēt tavas spējas plaukt un zelt – tās ir tavas prasmes, tava māja, tavs prāts un tavs ķermenis.

Parūpējies par sevi un vēro, kā tavi saprātīgie ieguldījumi atnes panākumus vairākiem turpmākajiem gadiem.

Avots: Esotericblog

loading...