TESTS. Izvēlies Jaunā gada simbolu un uzzini, kas tevi sagaida!

15-11-2019

Izvēlies Žurku – 2020. gada simbolu – un uzzini, kāds tev būs nākamais gads.

Pirmā žurciņa
Visu iespējamo jau esi izdarījis, atliek gaidīt rezultātus. Iespējams, tās nebūs globālas pozitīvas pārmaiņas, bet arī lielas nepatikšanas tev metīs līkumu. Kopumā Žurkas gadu tieši tev var raksturot kā mierīgu laiku.

Otrā žurciņa
Tev gaidāms aktīvas rīcības gads. Tu nelokāmi tieksies pretī saviem mērķiem. Apturēt tevi būs neiespējami. Tev patiks viss, ko darīsi. Tev viss izdosies, viss priecēs, ar nosacījumu, ka būsi izvēlējies pareizos mērķus. Kopumā 2020. gads tev būs labs un enerģisks.

Trešā žurciņa
2020. gadā tava dzīve mainīsies. Un tas būs saistīts ar attiecībām. Tavā paziņu lokā parādīsies kāds jauns cilvēks. Viņš vai viņa būs daudz jaunāks par tevi. Iespējams, bērns vai vienkārši cilvēks, kurš tev vienmēr bijis nepieciešams, ienāks tavā dzīvē. Tu saņemsi daudz patīkamas uzmanības, atbalsta, iedvesmas un jauku brīžu. Gads tev būs siltuma un gaismas pilns.

Ceturtā žurciņa
Gadā daudz negaidītu momentu – patīkamu un ne tik patīkamu. Tu visu gadu brīnīsies par notikumiem, kas risināsies tev tuvo cilvēku un tavā dzīvē. Jaunajam gadam atnākot, vērts iedomāties visfantastiskāko vēlēšanos, kas zina, Žurkas gadā tev iespējams viss.

Piektā žurciņa
2020. gadā tev vajadzētu parūpēties par sevi. Apkārt būs ļoti daudz cilvēku, un laika sev atliks maz. Raižu un rūpju netrūks, apkārt rosība un aktivitāte. Tu jutīsies īsti labi tikai vienatnē. Ja aizbrauksi atpūsties uz kādu vietu, kur maz cilvēku un daudz dabas, tas tev ļoti nāks par labu.

Sestā žurciņa
Daudz kas izdosies ļoti labi, tu būsi lieliskā formā. Vērts piesargāties no skaudības. Nav ieteicams apstāties pie sasniegtā. Šis gads ir lielisks starta laukums taviem projektiem un labām pārmaiņām privātajās attiecībās.

Avots: “Gornica”

CITI TESTI

1. IZVĒLIES SIMBOLU UN UZZINI, KO NO TEVIS GAIDA!

2. ATVER LĀDĪTI UN UZZINI, KAS GAIDA NĀKOTNĒ!

3. KURĀM HOROSKOPA ZĪMĒM 2020. GADS BŪS ĪPAŠI LAIMĪGS?

loading...