TESTS. Izvēlies Jaunā gada simbolu un uzzini, kādas pārmaiņas gaida attiecībās!

08-12-2019

Kādas pārmaiņas tevi gaida jaunajā gadā? Izvēlies gada simbolu un uzzini!

Pirmā eglīte
Tu ienesīsi vairāk romantikas privātajā dzīvē – patīkamus pārsteigumus, skaistas dāvanas – tev patīk šādā veidā uzlabot attiecības. Un viss izdosies!

Otrā eglīte
Tu centies nelabot mīļotā cilvēka izturēšanos ar kritiskām piezīmēm, tev nav iebildumu pret pašreizējo attiecību virzienu. Tev viss ir vienkārši un saprotami – ja viss ir labi, jūs esat kopā un labā noskaņojumā, attiecības turpinās. Ja ne, tu mēģini vairāk laika pavadīt atsevišķi, līdz viss atkal nostājas savās vietās.

Trešā eglīte
Vai tev vispār vajadzīgas attiecības? Tu esi neatkarīgs un pašpietiekams cilvēks, kuru neuztrauc vienatne. Vai arī tevi pilnībā neapmierina pašreizējā situācija attiecībās, un tu vēlies to mainīt.

Jebkurā gadījumā tu šobrīd praktiski ignorē privāto dzīvi. Iespējams, pašreizējās attiecības sevi ir izsmēlušas.

Ceturtā eglīte
Tu centies uzlabot privātās attiecības, mēģinot izprast cilvēku, kurš tev svarīgs un vajadzīgs. Tu pat zemapziņas līmenī veido harmoniskas attiecības.

Piektā eglīte
Tu rīkojies saskaņā ar tradīcijām, tev nepatīk izjaukt vispārpieņemtos modeļus pāra attiecībās. Ne vienmēr viss ir gludi, bet tu sargā savas attiecības un radi pārliecību par kopējo nākotni.

Sestā eglīte
Tev attiecībās svarīga abpusēja izaugsme un perspektīvas, tu esi gatavs daudz ko mainīt patiesu jūtu dēļ. Tu esi cilvēks, kurš attiecību labā dara un ziedo daudz.

Avots: “Gornica”

LASI ARĪ ŠOS ATTIECĪBU TESTUS!

TESTS. Izvēlies sirsniņu un uzzini, kāds esi attiecībās!

TESTS. Izvēlies kaķīti un uzzini, kādas attiecības tev nepieciešamas!

TESTS. Izvēlies mīlestības koku un uzzini, ko tas liecina par tavām attiecībām!

loading...

1 Comment

  1. Lelde 09.12.2019 at 07:29 - Atbildēt

    Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā Rīgas Satiksmes trolejbusā, ārstējoties ar Čakšas un Vinķeles e-veselību, vai pārdzīvot Pūces teritoriālo reformu. Savu laimīgos skaitļus lielākajām ASV un Rietumeiropas loterijām, kur notiek godīgas izlozes, aizpildi šeit: https://bit.ly/2kJirgR un jau pirms Ziemassvētkiem pāršķir lapu sākot Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus.