TESTS. Izvēlies gliemežvāku un uzzini vairāk par savu personību!

25-02-2018

gliemezvaki


Atceries vasaru, jūru un gliemežvākus – paskaties uz gliemežvākiem fotogrāfijās. Kurš no tiem patīk vislabāk? Izvēlies, tavuprāt, skaistāko un tālāk lasi, ko tas pastāsta par tavu raksturu.

Pirmais gliemežvāks
Tu esi sabiedrības dvēsele!
Ja izvēlējies šo gliemežvāku, tevi no sirds mīl daudzi cilvēki. Viena no tavām pamatvajadzībām ir būt piederīgam, daļai no kādas sabiedrības. Tu citus netiesā, esi labsirdīgs un optimistisks. Tomēr tas nenozīmē, ka esi atkarīgs. Tu mīli brīvību un piedzīvojumus.

Otrais gliemežvāks
Tu esi neparedzams!
Ja izvēlējies šo gliemežvāku, tu esi izdomas bagāts un jautrībai gatavs cilvēks, bet vari pēkšņi kļūt nopietns, un tas arī padara tevi neparedzamu. Tevi apbur pasaule, tu esi ļoti zinātkārs.

Trešais gliemežvāks
Tu palīdzi!
Ja izvēlējies šo gliemežvāku, tev noteikti ļoti tuva ir daba. Tu esi līdzsvarots cilvēks, bet reizēm vari kļūt trauksmains. Tev patīk, ka tevi pieņem, novērtē un sajūsminās par to, ko tu dari sabiedrības labā. Tev nepatīk, ja tev saka vai norāda, kas darāms.Ceturtais gliemežvāks
Tu esi stiprs un aizsargāts
Ja izvēlējies šo gliemežvāku, tas nozīmē, ka tu esi pārdzīvojis grūtības un tagad esi daudz spēcīgāks un gudrāks. Tomēr dziļi sirdī joprojām ir emocionālās rētas. Tomēr vienmēr tā nebūs. Tu esi jūtīgs un maigs cilvēks, tev nepieciešama aizsardzība.

Piektais gliemežvāks
Tu esi pastāvīgs un uzticams
Ja izvēlējies šo gliemežvāku, tu esi pastāvīgs un uzticams. Apkārtējie domā, ka tu esi draudzīgs un patiess. Tu, kā likums, velti daudz uzmanības sīkākajām detaļām. Tomēr tu esi jūtīgs pret kritiku no apkārtējo puses, lai gan esi arī ļoti paškritisks sava perfekcionisma dēļ.

Sestais gliemežvāks
Tu esi mīlošs
Ja izvēlējies šo gliemežvāku, tu esi dāsns. Tu esi dāvinātājs. Tu ar savu gaismu un pozitīvo enerģiju apspīdi visus, ar kuriem nonāc saskarsmē. Kopumā tev ir pozitīvs skatījums uz dzīvi, un tu esi gatavs palīdzēt visiem, kuriem tas nepieciešams. Tomēr tev jāiemācās laiku pa laikam teikt “nē”.

loading...