TESTS. Izvēlies galdiņu un atklāj, kas slēpjas tavā sirdī!

16-12-2017

galdins


Izvēlies galdiņu, pie kura tu noteikti NEAPSĒSTOS, uzzini ko vairāk par savu pašreizējo emocionālo stāvokli.

Pirmais galdiņš
Šobrīd tu ciet no stresa, esi samērā vienaldzīgs pret apkārtējiem un apkārt notiekošo – tev vajadzīga atpūta. Dari jebko, kas patīk, pavadi laiku vienatnē ar sevi. Bet, ja kāds mēģina uzspiest savu gribu vai dara pāri – atklāti pasaki to! Neklusē.

Otrais galdiņš
Tu vienmēr tiecies izdarīt visu pēc iespējas labāk un esi gatavs mērķa labā ieguldīt daudz darba. Bet šobrīd tu ilgojies pēc atpūtas un izklaides. Tāpēc vajadzētu ļauties savām vēlmēm, lai atkal uzlādētu savu potenciālu un enerģiju. Nenodzen sevi!

Trešais galdiņš
Tu esi ļoti satraukts. Tev bieži ir sajūta, ka apkārt viss notiek nepareizi. Bet nav vērts īpaši par to pārdzīvot. Tu vienkārši centies idealizēt šo pasauli, bet tas ne vienmēr ir iespējams. Neuztraucies, pat ja nav iznācis, kā iecerēts. Neliela atelpa visu izlabos

Ceturtais galdiņš
Tu pastāvīgi tiesā un vērtē sevi, jo uzskati, ka citi vienmēr ir labāki. Tev ir pazemināts pašvērtējums, un tas negatīvi ietekmē dažādas dzīves jomas. Pārskati savu attieksmi pats pret sevi. Tā domāt nedrīkst! Tu esi lielisks cilvēks, un tu esi pelnījis labāko. Atceries to!

loading...

1 Comment

  1. Bobo 18.12.2017 at 21:11 - Atbildēt

    Galīg nepareizs tests🤔