TESTS. Izvēlies attēlu un uzzini, kā tevi varētu raksturot pāris vārdos

11-02-2018

tests2

Šis tests balstīts mums ierastās lietās. Katrs attēls saistīts ar kādu atpūtas veidu. Kuru no tiem izvēlēsies? Pēc psihologu domām atbilde atklās vairākas tava rakstura īpašības. Pārsteidzoši!

1. Tu esi drosmīgs, enerģisks un kaislīgs. Tu dievini panākumus pie pretējā dzimuma un vienmēr sasniedz izvirzītos mērķus. Pēc rakstura tu esi mednieks, un tev ļoti patīk ne tikai nomedīt, bet arī valdīt. Turklāt tu esi attapīgs, apveltīts ar labu reakciju un intelektu.

2. Tu radi noslēgta un savrupa cilvēka iespaidu, bet patiesībā tā nav. Īstenībā tuvu cilvēku lokā tu parādi apbrīnojamas sava rakstura puses. Tu proti piemēroties apstākļiem, tev nepatīk izcelties starp citiem un centies ievērot pareizu dzīvesveidu.

3. Tu esi introverts, koncentrējies uz savu iekšējo pasauli. Tu augstu vērtē personīgo telpu, mēdz slēpt savas jūtas. Tu esi gudrs, uzņēmīgs, atjautīgs. Proti pareizi veidot dialogu, uzvarēt strīdos un debatēs, pārliecināt un argumentēt savu viedokli. Spēj pastāvēt par sevi. Tu esi pašpietiekama personība, kas ciena ērtības un klusumu.

4. Tu esi optimists, sapņotājs un miera aizstāvis. Cilvēkos centies redzēt, pirmkārt, visu to labāko Tu viegli uzticies cilvēkiem. Draugu nav daudz, bet visi – tuvi un labi cilvēki, jo tev ir īpašs talants pulcināt ap sevi tieši tādus cilvēkus.

loading...