TESTS. Izvēlies attēlu un uzzini, kā tev veiksies augustā!

04-08-2022

tests_augusts

Augustā daudzi spēs piesaistīt veiksmi un panākumus. Uzzini, kādās lietās tev veiksies, izmantojot interesantu bilžu testiņu.

Mūsdienu pasaulē steiga nereti izspēlē ar mums ļaunus jokus: mēs vairs neievērojam sīkas detaļas, kas norāda ceļu uz laimīgāku dzīvi, un palaižam garām svarīgas likteņa zīmes.

Vietnes “dailyhoro” eksperti piedāvā likt lietā intuīciju un mēģināt uzminēt, kā mainīt dzīvi uz labo pusi un gūt Fortūnas labvēlību. Nesteidzies, izvēlies to attēlu, kas raisa patīkamākās emocijas!

1. Augustā tevi gaida veiksme ģimenes lietās. Tu spēsi rast kopīgu valodu ar radiniekiem, izlīgt pēc ilga strīda un tikties ar tuviem cilvēkiem, kas dzīvo tālu. Veiksme tevi gaida mīlestības meklējumos: radīsies iespēja satikt savu otro pusīti. Ja patiešām to vēlies, vari veikt kādu mazu, nekaitīgu rituālu, lai piesaistītu savā dzīvē mīlestību.

2. Šajā mēnesī noteikti vajadzētu apmeklēt jaunas vietas, lai atpūstos no burzmas un darba tur, kur nav pilsētas trokšņa. Tā spēsi sakārtot domas, noskaņoties pozitīvi un pabūt harmonijā ar apkārtējo pasauli. Pat vienkāršs pārgājiens dabā brīvdienās palīdzēs atbrīvoties no negatīvām domām un atrast savu ceļu uz laimi.

3. Augustā vairāk jākomunicē ar citiem cilvēkiem. Pacenties nenoslēgties sevī, jo tieši saskarsme piesaistīs veiksmi. Jaunas iepazīšanās nesīs pozitīvas emocijas, kā arī ļaus atrast ceļu uz finansiālu labklājību.

Kas zina, iespējams, tieši augustā satiksi jaunu darījumu partneri vai vienkārši gudru cilvēku, kas ieteiks gudru risinājumu kādam svarīgam jautājumam. Dalies zināšanās un neatsakies no komandējumiem, kur varēsi gūt jaunas zināšanas un nenovērtējamu pieredzi.

4. Augustā parādīsies iespēja ieiet jaunā pasaulē, kurā ir daudz ideju, radošas iedvesmas un daudzpusības. Nelaid garām iespēju nodarboties ar to, kas tiešām nesīs daudz pozitīvu emociju un labu peļņu. Atbrīvojies no stereotipiem un saskarsmes ar manipulējošiem cilvēkiem. Izvēles brīvībai būs milzīga ietekme, un tā atvērs durvis uz laimīgu nākotni.

5. Tavā dzīvē ir pārāk maz emociju un harmonijas, kas svarīga ne tikai labam garastāvoklim, bet arī veiksmīgam darbam. Pacenties biežāk smaidīt un domāt labas domas. Atbrīvojoties no slikta noskaņojuma, augustā spēsi ne tikai piesaistīt veiksmi, bet arī rast jaunas idejas, kas var kļūt par dzīves jēgu. Neaizmirsti, ka apkārtējā pasaule nav melnbalta, bet gan koša un krāsaina.

6. Augusts tev var kļūt par pārmaiņu mēnesi, ja tu pārstāsi ieciklēties uz problēmām. Mācies baudīt katru dienu un redzēt neparasto ikdienā. Pavēro bērnus: viņi ir gudri un nerada sev problēmas uz līdzenas vietas. Viņi zina, ka katru dienu var rast iemeslu justies laimīgam. Atbrīvojoties no negatīvām domām, tu spēsi sasniegt jaunas virsotnes un baudīt laimi!

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Cik drīz īstenosies tavi plāni? + Vēl pieci testi!

TESTS. Kas bija tavi tālie senči? + Vēl pieci psiholoģiski testi

TESTS. Izvēlies laimes putniņu un uzzini, vai vēlēšanās piepildīsies!

loading...