TESTS. Izvēlies attēlu un uzzini, ar ko tu piesaisti vīriešus!

22-03-2020

Katra sieviete ir savā ziņā īpaša un pievilcīga vīriešiem. Svarīgi zināt savu spēcīgāko ieroci un to pilnībā izmantot.
Šis tests atklās, kas tevī šķiet pievilcīgs vairākumam vīriešu.Pirmais attēls
Tu esi praktiska un spēj tikt galā ar jebkuru situāciju. Tu vienmēr ienes attiecībās jaunas cerības – tu esi “kakls”, kas groza “galvu”.

Tu vari kļūt par lielisku atbalstu mīļotajam vīrietim un palīgu karjerā un personiskajā attīstībā. Tu nepazīsti vārdu “krīze”, un partnerim nekad nebūs garlaicīgi.

Otrais attēls
Tu esi ļoti jūtīga, taktiska un empātiska. Tu vari sniegt vīrietim daudz mīlestības, un, ja viņš reiz aizies pie citas, tad daudz zaudēs.

Tu ar mīlestību lutini visus cilvēkus savā apkārtnē. Tieši tava mīlestība tos padara burtiski atkarīgus no tevis.

Trešais attēls
Daudzas attiecības cieš neveiksmi partneru savstarpējās konkurences dēļ. Tev šāda problēma nepastāv. Tu saproti citus cilvēkus tik labi, kā daudzi nespēj.

Tu esi gudra sieviete, kura zina, ko vēlas un kā to iegūt. Tu zini, kas patiesi vajadzīgs vīriešiem.

Ceturtais attēls
Tev piemīt reta spēja radīt tādu atmosfēru, lai vīrietis varētu aizmirst par visām savām rūpēm un raizēm. Tu vienmēr atrodi kaut ko pozitīvu un patīkamu ikvienā situācijā.

Tu sniedz attiecībām jaunus impulsus un virzi tās uz priekšu. Vīriešiem patīk sapņot un dzīvot pašu iztēlotā pasaulē.

Piektais attēls
Vīrieši mīlestību izrāda dažādi, un sievietei nereti šķiet, ka viņai tiek par maz uzmanības. Bet vīrieši ir dažādi. Tu proti pieņemt par neveiklākos mīlestības apliecinājumus un atbildēt partnerim.

Tu radi brīnišķīgu atmosfēru jebkurā laikā un vietā. Tu zini, ka dzīvi veido sīkumi, un pašas dārgākās lietas nav nopērkamas.

Sestais attēls
Tu esi garo distanču skrējēja un vari izveidot patiesi stipras attiecības, mīlošas mājas sajūtu ne tikai vienam cilvēkam, bet arī visai ģimenei.

Nav svarīgi, cik spēcīgs ir šis cilvēks. Bet, ja viņš ir kopā ar tevi, tu vari tikt galā ar visu. Tu esi reāliste, kura zina, ka visas dienas nevar būt rožainas.

Avots: “Esotericblog”

loading...