TESTS. Izvēlies attēlu un uzzini, ar ko iepriecinās šis rudens!

11-09-2020


Vai vēlaties uzzināt savu personīgo prognozi septembrī? Tad izmantojiet savu intuīciju un izvēlieties kādu no šiem sešiem ieteiktajiem attēliem.
Tātad kā jūs iepriecinās pirmais rudens mēnesis?

1. attēls

Septembris uzdāvinās jums daudz jaunu iespēju. Jums būs jāpieņem svarīgs lēmums un jāuzņemas atbildība. Galvenais šajā mēnesī ir nekavēties un laikus ķert veiksmi aiz astes.

Lūdzu, izmantojot šo mēnesi, iepazīstieties ar jauniem cilvēkiem, iegūstiet jaunas zināšanas vai paaugstiniet kvalifikāciju. Pievērsiet uzmanību karjerai. Darba vietā izrādiet iniciatīvu un Visums jums noteikti atlīdzinās.

2. attēls

Septembrī jūs gaida liktenīga tikšanās. Ja jūs neredzat potenciālus draugus, mīļotos un sadarbības partnerus, tad septembris jums tos uzdāvinās. Tikai tādēļ jums jāpamet mājas.

Ja esat ģimenes cilvēks, tad jūsu attiecības ar partneri uzlabosies, dodoties uz pilsētu, tiekoties ar draugiem vai radiniekiem. Nesēdiet mājās, vairāk laika pavadiet kopā ar bērniem dabā.3. attēls

Septembris jums būs aktīvs mēnesis, kas radīs negaidītas pārmaiņas dzīvē. Ja gaidāt ļoti svarīgu lēmumu, šajā mēnesī tas būs jūsu labā.
Jūs saņemsiet patīkamu pārsteigumu. Tas būs rokas un sirds piedāvājums! Daudzi saņems ziņas par jaunu amatu vai algas pielikumu.

4. attēls

Jūsu veselība septembrī nostiprināsies, jūs sāksiet nodarboties ar sportu un sakārtosiet dienas režīmu. Ja jūs slimojat ar hronisku saslimšanu, šajā mēnesī jūs gaidāmi uzlabojumi.

Jūs saņemsiet labas ziņas no jūsu ārstējošā ārsta vai atradīsiet labu ārstu. Septembrī jums būs daudz enerģijas un spēka. Šajā mēnesī jūs padarīt tik daudz, ka paši būsiet pārsteigti par savu ražību.

5. attēls

Jūsu bērni iepriecinās septembrī. Jūs no viņiem saņemsiet patīkamas ziņas. Kāds paziņos par kāzām, bet kāds cits – par ģimenes pieaugumu. Ja jūs viņus sen neesat satikusi, tad tuvākajā laikā viņi ieradīsies pie jums.

Skolēniem būs pozitīvas izmaiņas klasē. Daudzi var priecāties par panākumiem mācībās un sportā. Veltiet vairāk laika saviem bērniem, iegādājieties kūku un sarīkojiet ģimenes svētkus.

6. attēls

Jūs esat mazliet noguris pa šo vasaru. Septembrī jums būs iespēja atpūsties un veltīt laiku sev. Nesteidzieties, neraizējieties par sīkumiem.

Apstājieties uz mirkli un baudiet šīs pasaules skaistumu.

Paņemiet dažas atvaļinājuma dienas un dodieties uz pilsētu vai kādu sev tuvu vietu. Jums ir jāatjauno savs garīgais līdzsvars. Apžēlojieties tikai ar tiem cilvēkiem, kuri ir patiesi un mīļi. Un palutiniet sevi.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

TESTS. Izvēlies simbolu un uzzini, kādas pārmaiņas tevi gaida!

TESTS. Kad tu jūties visvairāk pārliecināts par sevi?

Tests “Burvju arka”. Izvēlies attēlu un uzzini savu dzīves ceļu!

loading...