TESTS. Izvēlies asteres un uzzini, kas gaidāms tuvākajā laikā!

20-08-2020

Asteres tulkojumā no sengrieķu valodas nozīmē “zvaigznes”. Tas ir brīnišķīgs zieds, kam piemīt maiga un noslēpumaina melanholija. Paskatoties uz asterēm, cilvēks iegrimst domīgā noskaņojumā.

Ziedu valodā astere nozīmē: pacietību, izsmalcinātību un vēlmi mainīt notikumus, zināmu nožēlu, ka viss noticis tā, nevis citādi.Pirmais pušķis

Jūsu ceļā gadījusies neveiksme tikai norūdīja raksturu. Tagad dzīve iet kalnup. Milzīgā pozitīvo emociju un veiksmes pārpilnība var šķist reibinoša. Notikumi var mainīt jūsu dzīvi uz visiem laikiem. Pieņemiet pareizos lēmumus, jo sastingums un izaugsme viena otru izslēdz.

Nekad nepadoties – tas ir slepens ierocis, lai cīnītos ar visiem grūtākajiem darba periodiem. Apbruņojieties ar to, un viss izdosies brīnišķīgi.

Smagie laiki, ar kuriem jūs saskārāties attiecībās ar savu otro pusīti, palikuši pagātnē. Jūs turaties kopā, pārvarot visas problēmas, un tas padara jūsu saikni arvien stiprāku.

Lai cik bagāti jūs esat, esiet gatavi tam, ka, dzīvē saskaroties ar grūtībām, jūs zināt, kā izdzīvot.

Otrais pušķis

Jums ir sava pieeja lietām. Nepakļaujieties apkārtējiem un uzticieties savai intuīcijai. Esiet drošs, ka darāt visu pareizi. Tādējādi jūs definējat savu veiksmi.

Kļūstiet par savas ģimenes spožo zvaigzni, uzsākot jaunu karjeru, kas uzlabos stāvokli ģimenē. Parādiet viņiem, ka esat spējīgs uz vairāk. Dariet tā, lai ar jums lepojas.

Nemainiet sevi. Ja tu nevari būt pats, tad drīz būsi spiests izlikties un palikt neapmierināts. Gaidi cilvēku, kurš tevi iemīlēs un pieņems tādu, kāds esi.

Jūs esat daudzpusīga personība. Ja esat aizrāvušies ar sportu, mākslu vai mūziku, tad tagad ir pienācis laiku ieguldīt lietās, kas attiecas uz šīm jomām. Jaunu lietu iegāde palīdzēs jums atklāt savu talantu.

Trešais pušķis

Negaidiet, kamēr viss būs labāk, jo jūsu dzīve nedrīkst būt atkarīga ne no kā. Šovakar dodieties pastaigā, plānojiet braucienu, dariet visu, ko vēlaties, lai padarītu sevi laimīgu.

Ja vēlaties saņemt paaugstinājumu darbā, negaidiet, kamēr kāds piedāvās šo iespēju. Parunājiet ar vadītāju par to, ko vēl varat darīt savā karjerā.

Jūs uzskatāt, ka mīlestība dod otram cilvēkam absolūtu kontroli pār jums un jūsu dzīvi. Mīlestība nav cietums, un jūsu partneris ir jūsu attiecībās. Neļaujiet viņam būt par jums.

Patiesībā tas ir vienkārši. Tērējiet savu naudu, kā vēlaties. Sarīkojiet nelielu iepirkšanās tūri.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Kurš no šiem cilvēkiem ir bīstams? Tas pateiks, cik piesardzīgs esi!

TESTS. Kas jāmaina, lai dzīvotu laimīgi?

TESTS. Izvēlies vilku un pārliecinies, kad tev nepieciešams pabūt vienatnē!

loading...