Tests “Divas dzērves”. Kādām attiecībām ar otro pusīti tu dod priekšroku?

19-03-2019

Screenshot_375

Izvēlies attiecību simbolu – dzērves – un uzzini, kādām attiecībām tu dod priekšroku!

Pirmais attēls
Tavuprāt, ir svarīgi un pareizi, ka divi cilvēki pāri viens otru papildina, viņiem ir kopīgi mērķi un abi vienādi iegulda laiku, darbu un līdzekļus, lai tos sasniegtu.

Otrais attēls
Tev patīk, ja pāra attiecību pamatā ir sajūsma un sievietes dievināšana. Tu par harmoniskām uzskati attiecības, kurās vīrietis rūpējas par savas sievietes morālo, materiālo un fizisko komfortu, bet viņa ar pateicību pieņem aizsardzību pret visām neveiksmēm un skumjām.

Trešais attēls
Tavuprāt, vislabāk, ja pārī vīrietim ir pēdējais vārds un viņš uzņemas atbildību par visu attiecībās notiekošo.

Tev patīk, ja vīrietis izvēlas pāra attīstības virzienu un ir iniciators visam, kas var nostiprināt attiecības.

Ceturtais attēls
Tu vislabprātāk attiecības redzi kā divu līdztiesīgu un līdzvērtīgu cilvēku savienību. Tev svarīgi, lai abi ņemtu vērā viens otra gaumi, vēlmes, uzskatus un privāto telpu. Tu esi pārliecināta/s, ka dominēšana un labas attiecības nav savienojami jēdzieni.

loading...

2 Comments

  1. ~Lelde~ 20.03.2019 at 07:03 - Atbildēt

    Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā Rīgas Satiksmes trolejbusā, ārstējoties ar Čakšas e-veselību. Savu laimīgos skaitļus lielākajām ASV un Rietumeiropas loterijām, kur notiek godīgas izlozes, aizpildi šeit: https://goo.gl/X17csF un pāršķir lapu sākot Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus.

  2. aizdevumus 13.04.2019 at 14:12 - Atbildēt

    Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

    WhatsApp vai zvaniet: +1201865546