Tests “Cietais riekstiņš”. Izvēlies riekstus un uzzini, cik izlēmīgs cilvēks esi!

06-12-2019

tests_rieksti

Izvēlies riekstiņus, kurus tu labprāt pagrauztu, un uzzini vairāk par sevi.
Tava izvēle liecinās par to, cik izlēmīgs cilvēks esi!

Pirmais attēls. Ķirbja sēkliņas
Tu proti izvairīties no tev nevajadzīgiem lēmumiem. Lai mainītu viedokli par kaut ko, tev vienmēr vajadzīgs laiks.

Otrais attēls. Pistācijas
Tu esi lojāls un uzticams cilvēks. Tu proti cienīt citu viedokli un tiesības izvēlēties. Reti uzstāj uz savu redzējumu, gandrīz vienmēr piekrīti saprātīgam kompromisam.

Trešais attēls. Lazdu rieksti
Tu esi samērā spītīgs un izlēmīgs cilvēks. Parasti tu uzstāj uz saviem lēmumiem un savu viedokli, arī pretēji citu saprātīgajiem iebildumiem. Tevi grūti pierunāt darīt kaut ko tādu, kas tev nepatīk.

Ceturtais attēls. Kastaņi
Daudzi pazīst tavu uzstājību un neatlaidību. Tu esi mērķtiecīgs cilvēks, kurš necieš skaidrošanu un reti piekrīt kompromisam.

Piektais attēls. Indijas rieksti
Tu reti pieņem dzīvi mainošus, globālus lēmumus, tikpat viegli tu atsakies no tiem, ja vien tevi gana pieklājīgi palīdz.

Tomēr tava vienkāršība ir tikai šķietama – tu esi sarežģīta personība ar interesantu iekšējo pasauli.

Tieši tāpēc tu tik filozofiski izturies pret visiem strīdiem, pārmaiņām, nosacījumiem. Tu neuzstāj, ka štampiem jātiek īstenotiem par spīti visam.

Sestais attēls. Valrieksti
Tu esi izlēmīgs saprāta robežās. Tev nepatīk piekāpties un mainīt savus lēmumus, jo tavi mērķi un nosacījumu ir labi pārdomāti. Ja, apstākļu spiests, tu atsakies no iepriekšējiem nodomiem, ir liela iespēja, ka vēlāk pie tiem atkal atgriezīsies.

Septītais attēls. Mandeles
Tu praktiski nekad neatkāpies, manipulēt ar tevi nozīmē iesaistīties niknā konfliktā. Tu vienmēr precīzi zini, ko un kāpēc dari. Tavs izlēmīgums praktiski vienmēr ir attaisnojams un pamatots, turklāt nāk par labu arī apkārtējiem cilvēkiem.

Astotais attēls. Zemesrieksti
Tev ne īpaši patīk uzņemties atbildību un pieņemt nopietnus lēmumus. Tu esi cilvēks, kurš labprāt izvairās no konfliktiem – tev vieglāk piekāpties nekā cīnīties par savām interesēm un viedokli.
Tu viegli pieņem skaidrojumus un gandrīz vienmēr ņem vērā apstākļus.

Devītais attēls. Saulespuķu sēkliņas
Tev ir jautrs un viegls raksturs. Tu nikni neaizstāvi savus lēmumus un nekaro par neatkarību. Strīdi un konflikti nav domāti tev.

Neiesaistoties konfliktos, tu tomēr vienmēr rīkojies tā, kā tev nepieciešams un gandrīz vienmēr paliec pie savām domām.

loading...