Tests “Četras durvis”. Uzzini, kāda saskarsme tev ir nepieņemama!

16-03-2019

Screenshot_355

Izvēlies vienas no durvīm un uzzini, ko tās liecina par tavu nepatiku saskarsmē. Salīdzini intuitīvo rezultātu ar savām domām!

Pirmās durvis
Tev nepatīk pārāk sarežģīts komunikācijas veids, tas, ja cilvēki izmanto daudz svešvārdu un reti lietotu vārdu, lai izrādītu savu unikalitāti, neiedziļinoties sarunas jēgā. Tu no šādiem cilvēkiem mēdz izvairīties un aizvērt durvis šāda tipa saskarsmei.

Otrās durvis
Tev nepatīk izrādīšanās un tu samērā slikti panes lielus ļaužu pūļus. Tev vislabāk patīk sarunas divatā ar sarunas biedru. Tev svarīgi ieskatīties cilvēkam acīs un vērot vizuālo reakciju, žestu valodu un sejas izteiksmi, uzklausīt katru vārdu un tikt uzklausītam. Tu novērtē patiesu saskarsmi. Sarunas, kas vērstas lielam klausītāju pulkam, nav domātas tev.

Trešās durvis
Tev nepatīk pārāk tieši cilvēki. Tu neļauj nevienam iejaukties tavā dzīvē, ielūkoties tavās privātajās lietās bez atļaujas. Tu uzskati, ka saskarsmē svarīga ir smalkjūtīga attieksme, taktiskums un audzināšana. Tu aizver durvis cilvēkiem, kuri uzdod nepatīkamus jautājumus vai prasa atbildes, kad tev tās negribas sniegt.

Ceturtās durvis
Tev nepatīk rupji cilvēki, kuri pārnestā nozīmē spārda durvis ar kājām, runā nepieklājīgi, lieto žargonvārdus vai necenzētu leksiku. Tev šāda saskarsme ir pretīga, un tu aizver durvis uzstājīgiem cilvēkiem, kuriem vienaldzīgs sarunas biedra morālais komforts.

loading...