Tests “Burvju arka”. Izvēlies attēlu un uzzini savu dzīves ceļu!

15-07-2020

arkas

Pirmā arka

Tev priekšā brīvs ceļš. Tu esi cilvēks, kuram vajag daudz brīvas telpas. Tev vajadzīga brīvība, lai varētu visu darīt pēc sava prāta. Tu dod priekšroku ceļam, kuru veido pats. Tu negribi izjust nekādus ierobežojumus.

Tu esi ļoti neatkarīgs cilvēks, reizēm pat dumpīgs, bet tev nepatīk konfrontācijas. Tu drīzāk pasīvi pretojies tam, kas tev nepatīk. Tu esi pārāk aizņemts, baudot dzīvi, lai censtos pievērst sev lieku uzmanību.

Otrā arka

Tu esi cilvēks, kurš vislabprātāk ceļo vienatnē. Tev patīk vērot, domāt un analizēt to, kas notiek tev prātā. Tu dod priekšroku ceļam, kas piemērots iešanai vienatnē.

Tu labprāt pievērstu uzmanību citiem tikai tad, kad būsi nokļuvis galamērķī, bet vispirms tev jāveic savs ceļš vienatnē.

Tu esi ļoti oriģināls un vērīgs cilvēks. Tu skaties uz pasauli savā unikālā veidā, un citi var tikai pabrīnīties par tavām atziņām.

Trešā arka

Tu esi ļoti pievilcīgs cilvēks. Tev patīk būt daļai no šīs pasaules… Patīk jaunas sajūtas. Tavs ideālais ceļš ir pilns krāsu, satraukuma un skaistuma. Tev tas drīzāk ir ceļojums, nekā galamērķa sasniegšana.

Tev patīk sākt sarunas, un tu uzdod daudz jautājumu. Tu esi gudrs un asprātīgs cilvēks.

Ceturtā arka

Tavs ceļš būs aizraujošs! Tu vienmēr virzies uz priekšu dzīvē, pat ja galamērķis ir nezināms. Tavs ideālais ceļš ir neparedzams un, iespējams, pat nedaudz biedējošs. Tevi vilina viss nezināmais. Tu vari būt robežu pārkāpējs, reizēm pat mazliet nevērīgs.

Tu bieži rīkojies bez domāšanas, bet parasti tas nostrādā tev par labu. Tu esi ļoti spontāns cilvēks, asu izjūtu cienītājs.

Piektā arka

Tu esi miermīlīgs cilvēks. Tavs ideālais ceļš ir tīrs un patīkams. Tu gribi baudīt braucienu un zināt, ko no tā gaidīt.

Tu vienmēr izvēlies vieglu ceļu, kad vien tas iespējams. Dzīve tāpat ir pietiekami grūta, tāpēc tu nevēlies to sarežģīt vēl vairāk.Sestā arka

Tu augstu vērtē vienatni visos savas dzīves aspektos. Tavs ideālais ceļš ir ļoti kluss un mierīgs. Tu vēlies izbaudīt visu apkārt esošo, nejūtot spiedienu.

Tu meklē jēgu visās dzīves izpausmēs. Un dzīvo ļoti apzināti – kā rīcībā, tā arī domās. Tev nepatīk pūlis, bet tu mīli cilvēkus!

Avots: “Esotericblog”

loading...