TESTS. Ko tev vēlas pavēstīt senie simboli

15-02-2018

simvol

Ļoti interesants tests, kas apraksta tavas dzīves pašreizējo situāciju, kā arī ļauj mazliet ieskatīties nākotnē.

Attēlā redzami vairāki seni simboli, kas pieder dažādām kultūrām un laikmetiem. Tie visi ir gaiši, labvēlīgi simboli, kas nes veiksmi un labklājību. Par to pārliecinājušās daudzas paaudzes.

Pat šo zīmju vērošana vien jau var ienest labas pārmaiņas dzīvē.

Tests piedāvā ko vairāk – izvēlies simbolu, kurš tevi visvairāk piesaista, un uzzini kaut ko jaunu par pašreizējo situāciju.

1. simbols. Zvaigzne

Pienācis laiks izmantot savu saprātu, lai iznestu dienasgaismā tavus iekšējos blokus. Ja vēlies kaut ko sasniegt, nedomā par to, kā tev nav. Iedomājies, ka tev tas jau ir. Izveido vēlamā veidolu. Piepildi to ar enerģiju un dzīvības spēku. Pārdomā visas detaļas, iztēlojies attēlu pēc iespējas spilgtāk. Domas ir materiāls, un, kad tēls būs pilnībā noformējies, tas kļūs par patstāvīgu būtni, kurai būs iespēja iemiesoties realitātē.

Ja tev grūti prātā iztēloties vēlamo, vari uzzīmēt to, ko vēlies iegūt, un novietot zīmējumu redzamā vietā. Izmanto jebkuru ērtu un pieejamu vizualizācijas veidu, un tava vēlēšanās noteikti piepildīsies. Bet atceries, ka nekam nedrīkst pieķerties pārāk spēcīgi, citādi sapnim būs grūti īstenoties. Izturies pret šo metodi, kā pret spēli, un neaizmirsti pateikties liktenim par visu, ko iegūsi.

2. simbols. Pārvērtības

Tevi spēcīgi ietekmē ārējas enerģijas. Iespējams, šobrīd notiek svarīgāki notikumi, nekā izskatās no pirmā acu uzmetiena, bet tagad vari justies pilnīgi drošs par rezultātu. Tuvākajā laikā viss atrisināsies pats no sevis, un visi, kas iesaistīti šajā situācijā, būs apmierināti. Tu stāvi krustcelēs. Izdari izvēli saskaņā ar to, ko saka priekšā tava iekšējā balss. Neierobežo sevi, sekojot vecajai uzskatu sistēmai, atbrīvojies no visiem ierobežojumiem.

Atceries, ka pats Visums tevi atbalsta. Šobrīd ir lielisks laiks labām pārmaiņām. Tu vari gūt lielus panākumus. Virzies uz priekšu – šis ceļš ir bezgalīgs. Zīmes cetrā ir Visuma bezgalība. Šodien tu iegūsi tai pieeju. Tagad sāc iet vajadzīgajā virzienā!

3.simbols. Pateicība

Visums ir dzīva būtne. Ja tu kaut ko tai lūdz un arī saņem, neaizmirsti pateikties. Lai tev palīdzētu, tika pieliktas zināmas pūles – iespējams, simtiem eņģeļu un gaišu garu darbojās, lai īstenotu tavu sapni. Atceries, ka pateicības neizteikšana aizver tavu ceļu uz pārpilnību. Sirsnīga pateicība, tieši pretēji, rada Visumam atbildes vēlēšanos turpināt tev palīdzēt.

Neaizmirsti arī pateikties pašam sev par visu, ko dari gan savā, gan apkārtējo labā. Pateicību ne vienmēr var izteikt vārdos, bet tev noteikti jāsaņem atlīdzība par savām pūlēm. Pretējā gadījumā tu zaudēsi interesi par šo darbību un ieslīgsi apātijā. Centies saglabāt līdzsvaru – gan attiecībā pret sevi, gan attiecībā pret citiem.4. simbols. Sapnis

Šobrīd ir piemērots brīdis, lai iedvestu dzīvību saviem sapņiem. Paskaties apkārt un pavaicā sev, vai tu dzīvo tā, kā vēlies? Ja ne, pamēģini veikt radošas un pozitīvas pārmaiņas. Palūdz Visumam norādīt tev jaunu virzienu, un esi atvērts jaunām idejām. Bieži iedvesmu dāvā daba. Pasēdi dārzā, pastaigājies mežā vai parkā. Aizbrauc līdz jūrai.

Domā par labo, un lai tavas domas plūst brīvi. Dievišķā vadība mēģina ievirzīt tavu dzīvi jaunā gultnē. Ieklausies savā iekšējā balsī un lūdz palīdzību citām dimensijām. Ļauj garam sevi vadīt un aizsargāt. Tev jāiedvesmo arī apkārtējie cilvēki, bet atceries, ka tu nedrīksti nevienam laupīt izvēles brīvību.

5. simbols. Burvestība

Burvestība ir tas, kas palīdz dzīvot sapņi. Tā ir iespējamības dzirkstele – brīnuma iespējamība, ko rada sirds. Ievēro visu brīnumaino savā apkārtnē ikdienas dzīvē. Tu atrodies kādu maģisku spēku ietekmē, tāpēc vari izmantot šo burvestību gan savā, gan citu labā. Atceries, ka vislielākā burvība un brīnums ir tava un tev tuvo cilvēku dzīve!

Proti priecāties par Visuma veltēm, baudi tās un esi pateicīgs par visu, kas tev tiek dots. Lai burvestība sniedz mieru tavai dvēselei un paver jaunas iespējas. Attīries no bailēm.

loading...