Telpaugi, kas jāiegādājas, ja raksturs nav cukurs

12-12-2017

kalanhoja

Laime un turība zaļo uz palodzes
Pat skeptiski noskaņotie zinātnieki jau atzinuši, ka telpaugi lieliski attīra gaisu ne tikai no putekļiem un kaitīgās ķīmijas, bet arī negatīvā starojuma. Toties maģiju pārzinošie ir pārliecināti, ka šie augi spēj padarīt cilvēku ne tikai veselāku, bet arī laimīgāku, turīgāku un mīlētāku. Ir tikai jāzina, kurai puķei ko lūgt.

Būsim balti un pūkaini

Jums pašam vai kādam ģimenes loceklim raksturs nav cukurs? Ar steigu jāiegādājas telpaugi.

Atbrīvoties no liekajām ambīcijām, augstprātības, moralizēšanas palīdzēs augi ar lielām, gaļīgām lapām. Nelielā brūnā māla podiņā var iedēstīt, piemēram, kalanhoju.

Tiem, kuri mēdz pārāk ilgi prātot un apdomāt par niecīgu problēmu, maina savu lēmumu vai ik pēc stundas un viegli krīt panikā, ieteicams iegādāties lauru koku. Tas apveltīs ar apņēmību, drosmi un ātru domāšanu. Turklāt šis augs ir mākslas un zinātnes cilvēku talismans. Iedvesma, azarts un teicams rezultāts darvā būs garantēts. Bet ir viens noteikums – pods ar zaļo skaistuli jānovieto darbagalda labajā stūrī.

Impulsīvām, nesavaldīgām un autoritārām būtnēm, kurām patīk paskandalēt ir ar savām rokām jāiestāda un jāizaudzē jebkurš augs ar sīkām lapiņām, piemēram, vijolīte. Šis necilais ziediņš dāvās pacietību, iecietību un ienesīs mājās mieru un saticību.

Kā palīdz tradeskancija un begonija?

Tradeskancija

Tradeskancija

Atbrīvoties no skaudības un merkantilām tieksmēm palīdzēs tradeskancija. Tā jāiedēsta gaišzilas krāsas puķupodā un jānovieto uz palodzes, kas vērsta uz austrumiem.

Karaliskā begonija būs labākais draugs visiem pesimistiem, īgņām, tiem, kas gatavi izplūst asarās par jebkuru nieku.
begonija

Ja kāds grib iemācīties īsi un skaidri izteikties, paaugstināt jūtību un attīstīt intuīciju, ieteicams izdaiļot māju ar asparagu. Pat paši racionālākie cilvēki šā auga smalkās ietekmes rezultātā sāk vairāk ieklausīties savā iekšbalsī. Par ļaunu asparags nenāks arī komersantiem un uzņēmējiem – augs palīdzēs ātrāk izdomāt un realizēt dzīvē plānu, saistītu ar esošā kapitāla palielināšanu.

Smalkas izturēšanās augi

Asparāgs

Asparāgs

Toties sansevjērai pa spēkam pārvērst par īstu bruņinieku (vai lēdiju) pat visneaudzinātāko cilvēku. Augs ir jāiestāda lielā baltā podā un jānoliek uz grīdas viesistabas labajā stūrī. Ar laiku auga saimnieka manieres un prasmi skaisti izteikties tiks ievērotas un pat apskaustas.

Sansevjēra

Sansevjēra

loading...