Telpas maģija. Kāpēc senajos mitekļos nebija stūru?

01-02-2020

Foto – Pixabay

Vai esat kādreiz pievērsuši uzmanību tam, ka daudzu seno tautu mitekļos nebija stūru? Afrikāņu un austrumu tautu salmu būdas, tāpat kā jurtas, vigvami un citi mājokļi bija apaļi.

Turklāt arī vairumam seno tempļu un svētnīcu ir ieapaļas sienas un velves. Protams, tas viss nebija nejauši – apļa formai bija īpaša funkcionāla nozīme.

Gan pozitīvā, gan negatīvā enerģija pa telpas perimetru izplatās nevienmērīgi. Neviena no tām neatrodas miera stāvoklī un visu laiku tiecas pārvietoties. Taču telpu stūros enerģija mēdz uzkrāties, un tas jau ne pārāk labi ietekmē veselību un savstarpējās attiecības.

Senatnē cilvēki zināja, ka gan viņu pašu uzkrātais, gan nelabvēlīgas darbības, acs vai mēles raidītais ļaunums slēpjas māju stūros. Bet, ja šādu stūru nav, arī ļaunumam nav kur aizķerties.

Mūsdienu celtniecībā senās okultās zinības netiek izmantotas, un mājas, ar ļoti retiem izņēmumiem, visas kā viena ir stūrainas. Tādēļ, lai dzīvoklī izveidotu vēlamo enerģētisko līdzsvaru, maģijas dizainera lomu nākas katram uzņemties pašam.

Lai kaktos neveidotos nelabvēlīgi uzkrājumi un pozitīvā enerģija varētu brīvi pārvietoties pa visu teritoriju, mājokli jācenšas iekārtot tā, lai stūrus aizpildītu kāda piemērota mēbele: stūra dīvāns, plaukts, stāvlampa.

Piemērota būs arī grīdas vāze vai apaļš ziedu plauktiņš. Bet, pirms izvieto mēbeles, visos četros stūros varat nolikt trauciņu ar sāli vai arī aiz līstītes iespraust adatas (ar aso galu uz leju), kas tāpat uzsūks negatīvo enerģiju, ļaujot pozitīvajai brīvi kustēties pa visu telpu.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Sveču maģija. Kā ar sveces liesmu pārbaudīt mājokļa enerģētiku

Septiņas pazīmes, ka tavā mājā dzīvo mājas gariņš. Izklausās jautri, bet ja nu patiešām?

Dzīves maģija. Kā piesaistīt veiksmi ar loga palīdzību

loading...