Tavs vārds – spēks vai vājais punkts? Uzzini, ko nozīmē katra vārda pirmais burts

13-09-2019

Foto – Pixabay


Cilvēka raksturu ietekmē  dzimšanas gads un datums, uzskata ezoteriķi, bet tas vēl nav viss –  arī vārda pirmais burts var kļūt par tavu spēku, kas atbalsta it visā, vai vājo punktu, kura ietekmi nepieciešams apzināti mazināt, attīstot citas rakstura īpašības.

A, Ā

Šis burts iemieso maiguma un agresivitātes vienotību. Cilvēkiem, kuru vārds sākas ar burtu A vai Ā, bieži ieņem līderpozīciju attiecībās, taču viņiem ir nepieciešama pastāvīga jauna emociju deva, citādi viņi var zaudēt interesi par partneri. Šiem ļaudīm var ieteikt attīstīt pacietību un uzmanību pret citiem.

 B

Šie cilvēki mīlestību atrod ar lielām grūtībām. Viņi ilgi prāto un ar piesardzību saista savu likteni ar otru cilvēku. Ja partneris ir pacietīgs un saprotošs, tad pēc kāda laika viņš pilnā mērā iepazīs tavu patieso mīļumu un maigumu.

C, Č

Šie cilvēki ir godīgi un optimistiski, tāpēc piesaista citu uzmanību. Tu pārlieku nepārdzīvo, ja attiecības neizdodas un ātri atrodi jaunu partneri. Tomēr ir gadījumi, kad tev izdodas atrast vienīgo visas dzīves mīlestību.

D

Tava dzīve ir pilna emociju un notikumu. Tu steidzies dzīvot un esi nedaudz paradoksāls mīlestībā: prasi uzticību no partnera, bet ne pārāk vēlies saistīt sevi ar laulības saitēm.

E, Ē

Tu esi romantiķis, tāpēc tavu mīlestību var izpostīt sadzīves problēmas. Tomēr attiecībās tu esi ļoti uzticams, tāpēc centies vairāk laika pavadīt ar savu otro pusīti, lai visu laiku uzturētu romantiskumu. Tu bieži negribi atzīt savu vainu, uzveļot visu uz citiem vai apstākļiem.

F

Tevi nav viegli iekarot, taču tu pats viegli sasniedz jebkurus mērķus. Vienatne tevi neapgrūtina, jo tu esi interesants, dzīvespriecīgs cilvēks.

G, Ģ

Tu esi uzticams un sentimentāls partneris, tu glabā lietas, kas atgādina par patīkamiem brīžiem. Tā kā esi godīgs un uzticams, tu vēlies sev blakus redzēt tādu pašu partneri, un esi ļoti sarūgtināts, ja viņš (viņa) neatbilst taviem standartiem.

H

Tu esi emocionāls un tev patīk parādīt sevi visā krāšņumā. Bieži tev neizdodas atrast piemērotu partneri uzreiz, jo tev vajadzīgs pats labākais. Tu esi ambiciozs dzīvē, bet laulībā uzticams un vienmēr uzturi interesi par sevi.

I, Ī

Tev vajag būt taktiskākam attiecībās ar citiem cilvēkiem. Tavs tiešums saskarsmē var dažkārt būt aizvainojošs. Tev patīk labi izskatīties, tu rūpējies par sevi, esi enerģisks un neciet vienveidību. Tieši tāpēc tavā dzīvē var būt daudz dažādu attiecību.

J

Tev raksturīga svaidīšanās starp vēlmi atrast mūžīgu mīlestību un šaubām: bet varbūt pagaidīt, varbūt viss vēl ir priekšā? Atmet šaubas un dzīvo šodienā. Tu esi taktisks, apburošs un šarmants, tāpēc pielūdzēju tev pietiek. Atliek izvēlēties piemērotāko un apbruņoties ar pacietību, lai kopā ar viņu pārdzīvotu visus priekus un bēdas.

K, Ķ

Tev piemīt vēlme pēc pārmaiņām. Tu esi sabiedrisks, interesants, taču gadījumā, ja vilies dzīvē vai attiecībās, tu vari sākt slīcināt savas bēdas pudelē.

L, Ļ

Tev patīk plānot un apsteigt notikumus. Tomēr nosliece uz fantazēšanu var pamudināt tevi nepievērst uzmanību cienījamam partnerim, kamēr tu plānosi tikšanos ar princi. Pievērs uzmanību cilvēkiem, kas ir blakus tev šeit un tagad, tieši viņi var dāvāt tev laimi.

M

Tu esi ļoti ievainojams cilvēks durstīgā eža kažokā. Tu esi godīgs, pievilcīgs, tev ir daudzpusīgas intereses. Taču vari parādīt raksturu, ja kaut kas nenotiek, kā plānots. Tev ārkārtīgi nepieciešams draudzīgs tavas otrās pusītes atbalsts.

N, Ņ

Tu redzi savu laimi tikai noslēgtā pasaulē kopā ar savu otro pusīti. Neaizmirsti komunicēt ar draugiem un pārstāj analizēt citu cilvēku rīcību.

O

Tu esi azartisks un tiecies riskēt. Atrodot sev līdzīgu partneri, tu varēsi izveidot spilgtu un laimīgu savienību. Tomēr neaizraujies ar otru cilvēku pārāk stipri, saglabā savu pasaules skatījumu un intereses, citādi vari pazaudēt savu “es”.

P

Tu esi ļoti pacietīgs un piekāpīgs, nepastāv robežu, aiz kurām tu vairs nevienam nepiekāpsies. Tu esi stiprs garā un nekad neviena priekšā nekritīsi ceļos. Izvēlies partneri, kuru sen pazīsti un ar kuru tev saista draudzīgas attiecības.

R

Tavas prasības nereti ir paaugstinātas, tāpēc arī skaistā prinča gaidīšana parasti beidzas ar kārtējo vilšanos. Lai izkļūtu no šī slazda, attiecies pret dzīvi vienkāršāk, ar humoru vai pazemini prasību latiņu, visbeidzot saprotot, ka vajag cienīt dzīvi, kāda tev ir.

S, Š

Burti S un Š atbild par kaislību un seksualitāti. Tev raksturīga aizraušanās no pirmā acu skata, tāpēc iespējamas kļūdas partnera izvēlē. Esi uzmanīgāks un izvēlīgāks.

T

Cilvēki, kuru vārds sākas ar burtu T, ir pārliecināti vienīgās mīlestības piekritēji, tāpēc ģimene tev ir augstāk par visu. Tu savu partneri var izvēlēties starp bērnības draugiem vai cilvēkiem, ar kuriem kopā mācījies.

Tu esi pacietīgs un spēj daudz ko izturēt. Tu bieži glāb situāciju, ejot uz kompromisiem, taču tev ir jāpievērš vairāk uzmanības savām interesēm.

U, Ū

Tu esi spilgts un emocionāls cilvēks, ar tevi var būt sarežģīti, bet nekad nav garlaicīgi. Tavu partneri gaida dramatiska kaisle ar traģēdijas pieskaņu, biežas šķiršanās un vētraina salabšana. Tu esi pieradis vairāk ņemt, nekā dot. Pamēģini to mainīt, un tava dzīve kļūs laimīgāka.

V

Tu proti kaislīgi mīlēt un ilgi gaidīt laimi. Tu esi nosvērts, mierīgs, bet vienlaikus kaislīgs. Tu esi uzticams ģimenes dzīvē un tev patīk uzzināt pēdējos jaunumus par visiem kaut vai nedaudz ātrāk par citiem.

Z, Ž

Cilvēki, kuru vārda pirmais burts ir Z vai Ž, meklē drošu ceļu mīlestībā. Tu esi apburošs un neatvairāms sabiedrībā, taču dziļi sirdī baidies no jaunām attiecībām, jo tās var atnest nopietnas pārmaiņas. Ja izlemsi stāties laulībā, tad attieksies pret izredzēto ar maigumu un uzmanību, tāpēc vari viņam (viņai) atnest laimi.

Avots: “Esotericblog”

loading...