Tavs puisis dzimis kādā no šīm trim horoskopa zīmēm? Ķer ciet un preci nost!

05-02-2019

puisis_rozes


Ja apprecēsies ar vienu no šo trīs zīmju pārstāvjiem, tev būs ļoti paveicies. Astrologi uzskata: ir liela iespēja, ka Lauva, Zivis un Vērsis padarīs sievieti laimīgu.

Lauva (23.07-23.08)
Neskatoties uz sevī iemīlējušos vīriešu reputāciju, Lauvas ir ļoti uzticami partneri. Viņi ir dzimuši līderi, un, ja tev ir ērti attiecībās, kurās partneris ir galvenais, Lauva ir ideāla izvēle.

Šīs zīmes pārstāvji prasa daudz uzmanības no sava partnera, bet daudz arī sniedz pretī. Ja izturēsies pret viņu ar pienācīgu cieņu un sajūsmu, tu vari gaidīt tādu pat attieksmi pretī.

Ja Lauva to vēlēsies, viņš var kļūt par labāko vīru pasaulē. Dvēselē bērns, viņš kļūst par labu tēvu, vienā līmenī komunicējot ar bērniem – viņš gatavs tos vienmēr atbalstīt.

Zivis (21.02-20.03)
Šīs zīmes pārstāvji spēj sevi visu veltīt mīļotajai sievietei, nebaidoties, ka tas var draudēt viņa vīrišķībai vai padarīt vāju. Viņš tiecas visu idealizēt un ir apveltīts ar milzīgu ticību mīlestībai. Viņš ir gatavs piepildīt visas savas partneres vēlmes.

Viņam patīk pavadīt laiku ar ģimeni, un viņš ir viens no tiem, kuri visretāk krāpj savu partneri.

Tomēr to pašu viņš prasa arī no sievietes. Viņam nepatīk strīdi un ķīviņi, vīrietim – Zivīm vajadzīgs praktisks un piezemēts partneris, kurš viņu pastāvīgi uzturēs emocionālā līdzsvarā.

Taču piesargies viņu apbēdināt un likt vilties, tādā gadījumā viņš sāks noslēgties. Reizēm šķiet, ka viņš dara visu iespējamo, lai viņu pamestu.

Vērsis (21.04-20.05)
Vērša zīmē dzimušie parasti precas tikai pēc tam, kad ir nodrošinājuši visu nepieciešamo laulībai – kārtīgu darbu, dzīvokli, kad sasnieguši noteiktu vecumu un galvenais – radusies vēlme radīt ģimeni. Vērsis ar mīlestību veido savu ģimenes ligzdiņu!

Vērsis ir gādīgs vīrs un tēvs, bet tikai tad, ja tas nav pretrunā ar viņa tradicionālajiem uzskatiem un vajadzībām, ģimene viņam ir pirmajā vietā. Viņu īpaši neuztrauc mājas rūpes, bet viņš to kompensē ar materiālu ģimenes apgādāšanu. Viņam patīk garšīgi un kārtīgi paēst, viņš meklē sievieti ar izcilu kulināres talantu; nav brīnums, ka pēc apprecēšanās viņam bieži rodas liekais svars.

Vērsis patiešām vēlas saistīties ar vienu partneri uz visu dzīvi laimīgā laulībā.

loading...