Tavs laimīgais DECEMBRIS. Horoskops visām zodiaka zīmēm

19-11-2019

Luk, kāda ziemas harmonija gaida katru zodiaka zīmi gada pēdējā mēnesī – decembrī!

Auns
Aunu gaida laime privātajā dzīvē. Nekas nespēs aptumšot romantiskās attiecības, izņemot, protams, Auna nesavaldību. Esi drusciņ savaldīgāks, un viss būs labi!

Vērsis
Lielisks laiks finanšu lietu kārtošanai. Nauda, protams, laimi nenes, bet pietiekams tās daudzums ir labs iemesls justies droši un meklēt laimi tur, kur tā mājo.

Dvīņi
Tuvs un mīļš cilvēks – lūk, Dvīņu īstenais laimes avots šajā laikā. Pavadiet mazliet vairāk laika kopā; bet Jaungadu – obligāti sagaidiet tuvāko lokā.

Vēzis
Laimīga un veiksmīga visu iesākto darbu pabeigšana, problēmu atrisināšana. Tas tevi tracināja visu aizvadīto gadu, bet decembrī varēsi no visām raizēm atvadīties.

Lauva
Laime privātajā dzīvē – lūk, ko Lauvām sola decembris. Iespējams, ka sasniegsi kaut ko sev būtiski svarīgu, pēc kā tiecies jau vairākus gadus ieguldot daudz spēka un laika.

Jaunava
Jauns posms privātajā dzīvē, mīlestībā, ģimenes attiecībās – jauns un ļoti laimīgs. Laulība, kopdzīves uzsākšana, otrās pusītes sastapšana, mazuļa piedzimšana – katram kaut kas savs.

Svari
Līdzsvars un miers. Pazudīs kāds pastāvīgas trauksmes un stresa iemesls. Beidzot varēsi mierīgi uzelpot – un vai tad tev tā nav īsta paradīze?

Skorpions
Skorpionu gaida laimīgas pārmaiņas. Tu esi tik noslēpumains, ka pat zvaigznes nezina, kas tieši tavā dzīvē notiks. Bet tas, kas notiks, noteikti būs kaut kas labs un veiksmīgs.

Strēlnieks
Tava laime šoreiz ir ģimene un mīļotais cilvēks. Neliela atelpa saspringtajā dzīves ceļā. Atpūties un uzkrāj spēkus mājas atmosfērā.

Mežāzis
Sabiedrības atzinība, apbalvojums, statuss – lieliska balva par paveikto darbu. Tev tā nesīs ne tikai finansiālu stabilitāti un pārticību, bet arī īstu laimes izjūtu.

Ūdensvīrs
Laimīga apstākļu sakritība. Tas, kā tu to izmantosi, atkarīgs tikai no tevis paša.

Zivis
Jaunā gada priekšvakars – romantisks, pasakains, fantastisks laiks. Un ļoti laimīgs tieši Zivju zīmē dzimušajiem – dažādu ideju īstenošana, radošas nodarbes, garīgums.

Avots: “Gornica”

loading...