Talismanu horoskops dažādiem dzīves pārbaudījumiem visām zodiaka zīmēm

11-10-2019

amuleti1

Cilvēki bieži uztraucas, ja tuvojas kāds eksāmens – vai tie būtu iestājeksāmeni augstskolā, autovadītāju eksāmens vai darba intervija. Lai vajadzīgajā brīdī uzsmaidītu veiksme, lieti var noderēt kāds pavisam sīks talismans, iesaka ezoteriķi.

Auns
pakavs
Patiesībā Aunam talismans nav vajadzīgs. Šīs zīmes cilvēki izceļas ar pašsavaldīšanos, prot koncentrēties un spēj izturēt jebkuru eksāmenu. Taču lielākai drošībai un sirdsmieram var zem papēža palikt vecu vara pieckapeiku vai nelielu pakaviņu. Der arī talismans no ametista un jebkurš sarkanas krāsas akmens.

Vērsis
roza_kvarcs
Šīs zīmes pārstāvji pret dažādiem testiem un pārbaudījumiem izturas mierīgi un pat ar smaidu. Tāpēc Vērši izvēlas komiskus talismanus: jokainas keramikas, tekstila vai koka figūriņas. Labs talismans viņiem ir no jašmas vai rozā kvarca vara ietvarā, balts koraļļa gabaliņš, serdoliks un ahāts. Arī vecā vara pieckapeika zem papēža nebūs palikta velti.

Dvīņi
iniciali
Šajā zīmē dzimušie apgalvo, ka talismaniem netic, taču eksāmenos viņus bieži vien iegāž satraukums. Mierīgāki un pārliecinātāki viņi jutīsies, ja kabatā gulēs kāds patīkams nieciņš, uz kura attēlots vārda pirmais burts. Var izmantot arī talismanus no kvarca, stikla, izstrādājumus no granāta vai topāza.

Vēzis
sudrabs
Vēži tic talismaniem, un viņiem to ir pat vairāki. Pošoties uz eksāmenu, Vēzim nereti ir problēma izvēlēties pašu piemērotāko. Šādās reizēs astrologi iesaka nopirkt jaunu talismanu kulonu un iekārt to ķēdītē ap kaklu. Ķēdītei vēlams būt sudraba. No akmeņiem der opāls, smaragds.

Lauva
dzintars
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem uz eksāmenu vēlams paņemt līdzi kaut ko dzeltenu un apaļu, piemēram, zeltītu lodīti, apaļu dzintara krelli vai kulonu. Kulona ķēdītei jābūt no zelta vai vismaz apzeltītai. No akmeņiem der jašma, rubīns.

Jaunava
rokas_diegs1
Jaunavas ir ātras dabas, par saviem spēkiem pārliecinātas, ar atbildības izjūtu. Šajā zīmē dzimušie eksāmeniem un ieskaitēm gatavojas pamatīgi un talismaniem netic. Un tomēr, lai veiksme palīdzētu labāk sagatavoties, kabatā var ielikt sasietu mezgliņu. Vēl lielāka veiksme būs, ja mezgls atradīsies kabatas ārpusē.

Svari
akmens14
Daudzi Svari intuitīvi nākuši pie atziņas, ka pārbaudījumu brīžos viņiem palīdz akmentiņš. Turklāt nevis pirkts veikalā, bet paša atrasts jūras malā, kalnos vai kaut kur citur. Sliktākā gadījumā var izmantot kulonu ar ahātu vai safīru. Un arī vara pieckapeika zem papēža nav peļama.

Skorpions
kartis10
Skorpionam laimei ieteicams paņemt līdzi spēļu kārti (džokeru) vai kādu citu lietiņu, kam ir sirds forma. Laimi nes arī stikla krellīte un kaklā pakārts kuloniņš ar savu zodiaka zīmi. Eksāmenā palīdzēs rubīns un dimanti, arī pulkstenis ar rubīna akmeņiem.

Strēlnieks
tirkizs
Strēlnieks nebaidās ne no kādiem eksāmeniem, taču laimei labprāt kaut ko paņem līdzi. Bieži palīdz māla vai stikla figūriņa: klauns, zilonītis… No akmeņiem piemēroti granāts un tirkīzs.

Mežāzis
monetas
Mežāža talismans var būt monēta, ko viņš jau gadiem nēsā sev līdzi. Ļoti noderīga ir uz ceļa atrasta monēta. Talismanam vai kulonam noderēs arī onikss.

Ūdensvīrs
rokraksts
Ūdensvīrs uz eksāmenu vislabprātāk dodas ar savu mīļāko pildspalvu vai zīmuli. Taču citās situācijās ar šo pildspalvu rakstīt nedrīkst, labāk nolikt malā līdz nākamajam eksāmenam. Palīdz arī alumīnija, dzintara un ametista suvenīri.

Zivis
gliemezvaki
Zivīm talismans vajadzīgs dvēseles mieram un satraukuma mazināšanai. Iekšēji savākties palīdz kāds nieciņš, kas saistīts ar ūdeni: gliemežvāciņš, koraļļa gabaliņš, stikla zivtiņa… Sajūta, ka līdzās ir fetišs, kas piesaista veiksmi, mazina bailes un vieš optimismu. Bet, ja vajadzīgs nopietns atbalsts, labāk izvēlēties talismanu ar topāzu, koraļļiem vai platīnu.

loading...