TABULA. Uzzini savu dvēseles skaitli un noskaidro, par ko tas liecina!

03-03-2018

dveseles_skaitlis

Tas ir tik interesanti – vienkārši izraugies to, ko ieraudzīji, un viss – visi noslēpumi, vēlmes, intereses – tu viss kā uz delnas! Interesanti, kā top tādi testi? Vienu gan jāatzīst, tie bieži ir visai precīzi.

Ja vēlies uzzināt par sevi kaut ko jaunu, vienkārši izvēlies savu dzimšanas datumu un uzzini vairāk par savu raksturu. Numerologi uzskata, ka dzimšanas diena un dvēseles skaitlis ir cieši saistīti. Katrs no tiem ietver raksturīgu ietekmi un apvelta ar noteiktām īpašībām.

Dvēseles skaitlis numerologu ieskatā ir spēcīgākā cilvēka vibrācija. Personiskais dvēseles skaitlis, atklāj cilvēka izraudzīto ceļu dzīvē.

Tam ir svarīga loma draudzībā, partnerattiecībās, ambīcijās un vēlmēs. Dvēseles skaitlis darbojas visu cilvēka dzīves laiku, bet īpaši spilgti izpaužas vecumā no 35 līdz 40 gadiem.

Atrodi savu dzimšanas datumu un nosaki dvēseles skaitli. Un jutīsies pārsteigts par saņemto informāciju!

Tātad – dvēseles skaitļi ir kopumā deviņi. Katram skaitlim atbilst noteikta mēneša diena. Atrodi savu dzimšanas dienu un uzzini savu Dvēseles skaitli!

Dvēseles skaitlis “1”
Rakstura iezīmes un spējas. Skaitlis “1” pieder tiem, kas dzimuši 1., 10., 19., 28. datumā.
Šos cilvēkus pārvalda Saule, kas sniedz tiem mērķa un domu skaidrību.

Viņi ir burtiski jaunu ideju pārpilni, īpaši, kad pārliecināti, ka atrodas uz pareiza ceļa. Viņus ļoti grūti pārliecināt mainīt izturēšanos, viedokli vai lēmumu. Viņi no visurienes uzsūc idejas un rada paši savu domāšanas veidu. Viņi vienmēr rūpējas par to, kādu iespaidu atstās uz apkārtējiem.

Vieniniekiem raksturīgs egoisms, tieksme pēc līdera pozīcijas, viņi nepadodas ārējai ietekmei. Kā likums, viņiem ir skaidrs personiskais uzskats par dzīvi un apkārtējiem.

Dvēseles skaitlis “2”
Rakstura iezīmes un spējas. Divi ir dvēseles skaitlis cilvēkiem, kas dzimuši 2., 11., 20., 29. datumā.
Divnieks ir Mēness ietekmē. Tā ir mainīga planēta, kas viegli piemērojas, bet reizēm tai pietrūkst izlēmības. Divnieka cilvēki ir veiksmīgi diplomāti, pārstāvji, starpnieki un miera nesēji, jo vienotību var panākt, tikai apvienojot dažādus viedokļus un sasniedzot kompromisu. Divnieks uzkrāj un asimilē enerģiju.

Šī skaitļa piederīgo lozungs – uzticamība un partnerība, viņi uztur līdzsvaru starp pretējiem spēkiem. Vienotība ir viņu mērķis, tāpēc viņi ir pazemīgi un atsaucīgi pret apkārtējiem. Augstāk par visu viņi vērtē harmoniju un asimilāciju. Viņi drīzāk ir sekotāji nekā līderi.

Dvēseles skaitlis “3”
Rakstura iezīmes un īpatnības. Skaitlis “3” pieder tiem, kas dzimuši 3., 12., 21. Vai 30. datumā.
Ja esi dzimis vienā no augstāk minētajām mēneša dienām, tu esi radošā un spilgta personība. Tev ir ass prāts un dabiska inteliģence. Tāpat tev ir lieliska humora izjūta un šarms.

Tavs asais prāts un attīstītā intuīcija ļauj redzēt cilvēkiem cauri. Reizēm mēdz būt pārāk ass vērtējumā un izteicienos, vari kādu nejauši aizskart.

Dvēseles skaitlis “4”
Rakstura iezīmes un īpatnības. Cilvēki ar dvēseles skaitli “4” dzimuši 4., 13., 22. vai 31. datumā.
Tu esi visnotaļ kārtīgs un godīgs cilvēks, kurš prot glabāt svešus noslēpumus un būt uzticams draugs.
Starp citu, draugu tev nav tik daudz, toties – uz visu dzīvi. Tev nepatīk riskēt, drīzāk dod priekšroku visu rūpīgi apsvērt un pārdomāt. Bet tas tev reizēm var traucēt dzīvē, jo pārliekas piesardzības dēļ vari palaist garām labas izdevības.Dvēseles skaitlis “5”
Rakstura iezīmes un īpatnības. Cilvēki ar dvēseles skaitli “5” dzimuši 5., 14. vai 23. datumā.
Piecinieki ir enerģiski adrenalīna cienītāji. Viegli iekarst un ļaujas emocijām. Bieži pieņem spontānus lēmumus, paklausot iekšējam impulsam Piecinieki viegli apgūst jebkuru svešvalodu.

Naudu nopelna viegli, bet grūtāk ir to saglabāt. Visai spēcīgi aizraujas ar materiāliem labumiem.

Dvēseles skaitlis “6”
Rakstura iezīmes un īpatnības. Sešinieks ir to cilvēku skaitlis, kas dzimuši jebkura mēneša 6., 15. vai 24. datumā.

Šo cilvēku atslēgvārdi: atbildība ģimenes un sabiedrības priekšā, kalpošana, mīlestība, līdzcietība, dziedināšana, radīšana.

Atklāti, godīgi, samērā delikāti cilvēki. Lieliski biedri. Cilvēki jūt tavu pozitīvo. Silto enerģiju.

Tu esi viesmīlīgs un komunikabls, tev ir jautrs un dzīvespriecīgs raksturs. Tu dāvā cilvēkiem savu bezgalīgo mīlestību un draudzību, jūti, ka spēj padarīt savu tuvāko cilvēku dzīvi ērtu un patīkamu – un tas tev sagādā prieku.

Dvēseles skaitlis “7”
Rakstura iezīmes un īpatnības. Septiņnieks ir to cilvēku Dvēseles skaitlis, kuri dzimuši 7., 16. vai 25. jebkura mēneša datumā.

Šī skaitļa vibrācija padara cilvēkus centīgus, ar noslieksmi uz analīzi, bagātu fantāziju, attīstītu intuīciju. Tie ir dzimuši filozofi, kurus vairāk interesē gara un domāšanas jautājumi, nekā dzīves materiālās puses.

Šī skaitļa pārstāvji visbiežāk ir cilvēki, kas cenšas izzināt visu jauno un noslēpumaino. Parasti tie ir apveltīti ar intuīciju un ekstrasensorām spējām, mīl vienatni un vientulību.Dvēseles skaitlis “8”
Rakstura iezīmes un spējas. Astotnieks ir to cilvēku Dvēseles skaitlis, kuri dzimuši 8., 17. un 26. jebkura mēneša datumā.

Astotnieks simbolizē bezgalību. Tāpēc astotnieka cilvēki ir divējādas dabas un var svārstīties no vienas galējības otrā, pārsteidzot apkārtējos ar kardinālām pārmaiņām pat vairākas reizes dienā.

Astotniekiem ir izteikta taisnīguma izjūta un vēlme palīdzēt citiem cilvēkiem.

Dvēseles skaitlis “9”
Rakstura iezīmes un spējas. Devītnieks ir to cilvēku Dvēseles skaitlis, kuri dzimuši jebkura mēneša 9., 18. vai 27. datumā. Viņus pārvalda uguns un siltuma, agresijas un kaislību planēta Marss. Tas rada spēcīgu, grūti vadāmu enerģijas plūsmu.

Devītnieka cilvēki ir trauksmaini un nemierīgi, viņi ir pastāvīgi ar kaut ko aizņemti. Viņi nespēj dīki atpūsties, kamēr nav sasniegti izvirzītie mērķi. Viņi ir cīnītāji, un viņi ar cīņu iekaro jebkuras virsotnes.

Galvenās devītnieka vibrācijas: pašaizliedzība, mērķtiecība, līdzjūtība.

Viņiem piemīt sportista gars, nav sveša konkurence un sāncensība. Viņi ir ļoti drosmīgi un mīl piedzīvojumus. Ātri reaģē jebkurā situācijā un ir gatavi rīcībai pēc pirmā aicinājuma. Devītnieki ir apveltīti ar spēcīgiem iekšējiem aizsargmehānismiem, vienmēr gatavi atvairīt iespējamus uzbrukumus.

loading...

1 Comment

  1. Māra 04.03.2018 at 17:34 - Atbildēt

    Vai 9.,18. un 27.datumā neviens nav dzimis?