TABULA. Kurās stundās vispareizāk dzert ūdeni?

02-07-2021

UDENS2


Arvien vairāk cilvēku sāk rūpēties par veselību. Ēdam veselīgu pārtiku, ejam uz sporta zāli un regulāri apmeklējam ārstu. Tas viss palīdz saglabāt ķermeni veselu, slaidu un enerģisku.

Ir vairāki principi, kas jāievēro, lai justos vēl labāk. Visi zinām, ka pietiekams ūdens daudzums ir īsta labsajūtas ķīla. Iesaka dzert 8-10 glāzes dienā. Jā, tas palīdz justies labi, bet, dzerot ūdeni pareizā laikā, efekts būs vēl lieliskās.

LASI ARĪ: PAREIZAIS SVARS ATKARĪBĀ NO VECUMA. UZZINI!

1. No rīta pulksten 8:00. Dzerot ūdeni tukšā dūšā, tiek sasniegts veselīgs hidrācijas līmenis. Tas ir labs veids, kā pamodināt ķermeni un sagatavot to brokastīm. Atceries, ka ir svarīgi ēst un dzert no rīta. Tas ir veselīgi, sniedz vairāk enerģijas.

2. Rīta pārtraukumā 11:00. Nedrīkst aizmirst dzert ūdeni šai laikā. Tādējādi samazināsies apetīte un neapēdīsi kaut ko lieku pirms pusdienām. Tas arī palīdzēs viegli un nepiespiesti izdzert 1,5 litrus ūdens dienā.

3. Pusdienās, 13:00. Daži uzskata, ka dzeršana ēdot nāk par ļaunu gremošanai. Bet tā nav. Glāze ūdens pie pusdienām gremošanu tikai uzlabo.

4. Dienā, 16:00. Starp pusdienām un vakariņām ir samērā liels pārtraukums. Tāpēc ir normāli šajā laikā just slāpes. Vienkārši iemācies ieklausīties savā ķermenī un padzerties, kad tas nepieciešams.

5. Vakariņās, 20:00. Pirms vakariņām vari izdzert glāzi ūdens. Lieliski tam pievienot gabaliņu citrona.

Tādējādi dienas laikā var izdzert veselīgo ūdens daudzumu un lieliski justies.

loading...

1 Comment

  1. XXL 12.02.2018 at 19:54 - Atbildēt

    Tu no kurienws izlīdi ar savām mācībām…..negribu izteikties rupjāk…..Tu varbūt vari iedomāties, ka cilvēkiem darba laiks sākās 8-00 un viņi brokasto agrāk…..:)